Za upit stan 110000 pronađeno 4993 oglasa

2.5, Slavujev venac, 66, 56m2, 2, /5, toplotne pumpe, lift, terasa

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

2.5, Slavujev venac, 66,56m2, 1,2,3,4,5/5, toplotne pumpe, lift, terasa Novogradnja u izgradnji, građevinska dozvola, cena s obračunatim PDV-om... više

266.240€ (3 973 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Centar, Pupinova palata, 2.0, 50m2, 247500EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 116967, II/. Prodaje se stan, 50m2, u najluksuznijoj zgradi PUPINOVA PALATA. Dnevna soba, kuhinja, spavaca soba, hodnik, kupatilo,... više

247.500€ (4 950 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2.sprat

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 69m2, 267385 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više

267.385€ (3 875 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, Svetogorska, 3.5, 124m2, 248000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 88357, I/, terasa, uknjizen, nov luks. Prodaje se fenomenalan troiposoban stan u Sremskoj Kamenici. Stan je na dva nivoa 124m2... više

248.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar - Odličan trosoban stan ID#1001159

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar - Stari grad. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših... više

267.800€ (3 618 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

267.936€ (3 349 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 3/8 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 254800€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100505. CENA stana 235 000e+ 3% agencijska provizija. Garaža od 15m2 u suterenu zgrade, povezana sa liftom. Uknjižen 1/1.... više

254.800€ (2 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka , 3.5, 101m2, 268000 EUR

Žarkovo, Beograd

Na prodaju lep troiposoban stan u Žarkovu u Trgovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Vera, Mcdonaldsa i ostalih sadržaja. Stan se nalazi na petom... više

268.000€ (2 653 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 5/6 spratova

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka, 101m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 4.0, 101m2 (lođa 5m2), 5/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi četvorosoban stan na petom spratu,... više

268.000€ (2 653 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 5/7 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

268.005€ (1 505 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 178m²
  • 5/5 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

254.847€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 3/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – trosoban stan 72m2 Beogradski kej, terasa, 2 franc

Kej, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju odličan trosoban stan površine 72m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Beogradski kej. Stan... više

255.000€ (3 541 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/18 spratova