Za upit stan 110000 pronađeno 4994 oglasa

Novi Sad, Centar - Namešten dvosoban stan ID#1001180

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdvajamo iz ponude namešten, komforan po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

230.720€ (3 605 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 248000€

Liman 1, Novi Sad

Porodična nekretnina. Agenjska oznaka stana 1100051, cena stana je 248000e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Liman 1, 77 m2, trosoban, visoko... više

248.000€ (3 220 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN NA VRACARU, HRAM SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Prodajemo jednoiposoban stan u srcu Vracara, nadomak Hrama Svetog Save, na jednoj od najpozeljnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi u mirnoj... više

231.000€ (5 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 236900€

Cara DuŠana, Novi Sad

Adamovićevo naselje, savršeno mesto za stanovanje, garaža , malo dvorište. Agencijska oznaka 1095807. U prodaji je deo kuće na najtraženijoj... više

236.900€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/1 spratova

ZEMUN GORNJI GRAD 68m2 , 2T , 249000e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica , 2.5, 68 m2 sa 2 terase, I od III sprata, eg, bez lifta, interfon,... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 249000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100689,CENA STANA JE 249000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nova Detelinara, trosoban, prvi sprat. Trosoban stan perfektnog... više

249.000€ (3 952 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Bajkoviti stan u zelenoj oazi, 88 m², V sprat, Beograd, Miljakovac – 249.000

Miljakovac, Rakovica, Beograd

• Dobrodošli u oazu mira, svetlosti i dobrih vibracija! Sa zadovoljstvom vam predstavljamo dvoetažni stan ukupne površine 88m2 na petom spratu... više

249.000€ (2 829 €/m²)

  • soba
  • 88m²
  • 5/6 spratova

Zemun, Gornji grad - Banatska, 92m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Banatska 4.0, 92m2 (terasa 8m2), 2/2, podno grejanje, telefon, interfon, parking Odličan stan - dupleks od 92m2 + 7m2... više

249.000€ (2 706 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska, 55m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan, smešten u srcu... više

249.000€ (4 527 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 4/5 spratova

Zemun, Gornji grad, Dragana Rakića, 2.5, 68m2, 249000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 131689, I/III, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Luksuzno opremljen stan u novogradnji (2020), na odlicnoj lokaciji.... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Dušanovac, Maksima Gorkog, 2.0, 48m2, 232000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 123053, II/V, lift, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Merin Hill kompleks. Super... više

232.000€ (4 833 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m²

Rotkvarija, Novi Sad - Centar, Novi Sad

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m² Na prodaju ekskluzivan salonski stan u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Kraljev Park. Stan... više

226.366€ (3 059 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/9 spratova