Za upit stan 110000 pronađeno 4997 oglasa

VOZDOVAC TROSARINA 70m2 , T , 230000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Milisava Djurovica, 3.5, 70 m2 sa terasom, II od III sprata, eg, tel, lift, interfon, video... više

230.000€ (3 285 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Liman 4, Novi Sad

LIMAN, RENOVIRAN STAN, UKNJIZEN . AGENCIJSKA OZNAKA 1100015. Prodaje se stan na Limanu IV.Cena stana je 230000 + 3% agencijska provizija. Stan... više

230.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 7/7 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova, 67m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 2.5, 67m2 (lođa 4m2), 3/5, EG/podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi... više

241.315€ (3 601 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3/5 spratova

Zemun - Prvomajska 66kvm

Prvomajska, Zemun, Beograd

Funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, na I spratu, pvc stolarija. Prostorije: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, dve spavaće sobe,... više

219.500€ (3 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 72m2 , 225000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zeleni venac, Jug Bogdanova, 3.0, 72 m2, bez terase, IV od IV sprata (iznad je tavanski prostor), eg,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova 72m2

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

3.0, 72m2, 4/4, EG, renoviran, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Zeleni venac se nalazi u centralnom delu grada na opštini Savski venac,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 3.0, 66m2, 225000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 128443, II/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

225.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca, Bulevar kralja Aleksandra, 2.0, 50m2, 225000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 123525, III/VII, lift, terasa(2), nov, novogradnja, fasada nova, parking. Novogradnja , mogucnost kupovine parking mesta po ceni... više

225.000€ (4 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/7 spratova

Trosoban stan 78 m² Liman 3 | Lift | Terasa | Odlična lokacija

Liman 3, Novi Sad

U ponudi je prodaja trosobnog stana u Novom Sadu, u jednom od najtraženijih naselja Liman 3, na odličnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje... više

230.500€ (2 955 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 4.sprat

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, PENTHAUS KROVNA TERAS

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! penthaus cene su izrazene saPDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

242.000€ (2 602 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dr Ivana Ribara - 89kvm

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

Veliki troiposoban stan od 89kvm, na VII/VII. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet... više

220.000€ (2 471 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 7/7 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

242.052€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/8 spratova