Za upit stan 110000 pronađeno 4994 oglasa

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

249.962€ (2 272 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, lux stanovi od 50 do 156 m², odlična l

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri... više

232.485€ (2 942 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 1.sprat

Oglas

Stari Grad, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, nov i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 47 m2, smešten u ulici Stražilovska, u... više

250.000€ (5 319 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA TROSOBNOG STANA – LIMAN 1, NOVI SAD, 78m2, NAMEŠTEN

Liman 1, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada... više

250.000€ (3 205 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • vp.sprat

Karaburma, Generala Aračića, 77m2, 3.5, 1/4, EG, uknj.

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, stara Karaburma, u blizini OFK stadiona i Bogoslovije, u ulici Generala Aračića, troiposoban stan, od 93m2, uknjižen na 77m2 u zgradi... više

250.000€ (3 246 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 77m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Dostojevskog, 3.5, 125m2, 250000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Stan na savršenoj lokaciji u samom centru Banovog brda. U blizini vam je sve sto je potrebno, veliki park za decu, osnovne škole, obdaništa,... više

250.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 5/5 spratova

STAN VRACAR VRAČAR 83m2 , 2T+T , 250000e

VraČar, Vracar, Beograd

Prodaja stana Beograd, VRAČAR, VRAČAR - Čuburski park, Černiševskog, UKNJIŽEN, trosoban stan sa velikom terasom i 2 balkona, stambena zgrada... više

250.000€ (3 012 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

PALILULA KARABURMA 93m2 , 2T , 250000e

Karaburma, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Karaburma, Dr Drage Ljocic, 4.0, 93 m2 sa 2 terase, III i IV od V spratova, dupleks, eg-gas, bez lifta,... više

250.000€ (2 688 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

Stan u kući 122m2 sa lokalom 20m2 kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan u kući sa lokalom u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra... više

250.000€ (1 760 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 250000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100585 CENA 250.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvoiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA... više

250.000€ (5 102 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/11 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 250000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana je 1098208. CENA STANA JE 250000E +3% AGENCIJSAK PROVIZIJA.. Novi Sad – grbavica/Futoška ulica. Duplex – neobičan stan... više

250.000€ (1 953 €/m²)

  • 4 soba
  • 128m²
  • 3/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 250000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099087 -CENA je bez agencijske provizije od 3%. Uknjižen trosoban stan u samom centru Novog Sada. Dunavski park, pešačka... više

250.000€ (3 048 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/3 spratova