Za upit stan 110000 pronađeno 4996 oglasa

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 216000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1102150 CENA 216.000e + PDV + 3% agencijska provizija. SA PARKING MESTOM U CENI. Na prodaju uknjižen četvorosoban stan na... više

216.000€ (2 250 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Cara Dušana, Cara Dušana, 2.0, 72m2, 216000EUR

Cara Dušana, Novi Sad

Agencijski ID: 114514, V/VI, klima, lift. Na prodaju luksuzan stan od 72m2 u novijoj stambeno poslovnoj zgradi. Nalazi se u ulici Cara Dusana... više

216.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 231451€

Podbara, Novi Sad

Podbara, novogradnja, odličan četvorosoban, useljiv, povrat PDV. Blizina centra. Agencijska oznaka stana 1102430, Novi Sad, Podbara. Cena 231451... više

231.451€ (2 660 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/7 spratova

Odličan komforan četvorosoban stan 102m2, centar - kod Dušanovog bazara, 1

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 102m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

231.500€ (2 269 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/2 spratova

Naselje Marije Bursać, Jelovac, Karla Soprona, 2.0, 65 kvm (L)

Marija Bursać, Zemun, Beograd

Izvanredan stan u kvalitetnoj zgradi, retko u ponudi. Veoma svetao i prozračan. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko... više

232.000€ (3 569 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 232000€

Novo Naselje - JugoviĆevo, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101571 CENA 232.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se veliki trosoban stan na Novom Naselju-Jugovićevo. Stan se sastoji... više

232.000€ (2 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 3/4 spratova

Prelep 4-soban stan u potkrovlju sa velikom terasom

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

232.060€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Četvorosoban stan kod Muzičke škole u centru grada,111m2

Čair, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 111m2, na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom. Stan je izuzetno prostran i funkcionalan, jugo-zapadne... više

222.000€ (2 000 €/m²)

  • Garsonjera
  • 111m²
  • Prizemlje/5 spratova

NA PRODAJU STANOVI U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stanovi u novogradnji na idealnoj i traženoj lokaciji u Duvaništu, između Zone 2 (Bulevar Nemanjića) i centra Duvaništa, u ponudi... više

2.400€ (60 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • /4 spratova

dvosoban stan sa garažnim mestom u kompleksu Lux 51 ID#5698

Bežanijska Kosa 1, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna... više

233.000€ (3 949 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Telep, Futoški put, 4.0, 83m2, 217906EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 119693, II/VIII, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

217.906€ (2 625 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 2/8 spratova