Za upit stan 110000 pronađeno 4995 oglasa

Savski venac, Dedinje, Gornjačka, 2.0, 55m2, 227733 EUR

Dedinje, Beograd

Manja, luksuzna zgrada koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i... više

227.733€ (4 140 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Odličan 4.0 stan u novogradnji! Povraćaj PDV-a!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 90.86m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje,... više

218.000€ (2 422 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 3/7 spratova

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 4.0, 74m2, 227889EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129725, IV/, u izgradnji. Na prodaju odlican cetverosoban stan73,99m2 u izgradnji. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

227.889€ (3 079 €/m²)

  • 4 soba
  • 74m²
  • 4.sprat

Zvezdara, Slavujev venac, Koste Taušanovića , 2.0, 61m2, 228000 EUR

Slavujev Venac, Beograd

Veoma lep stan u mirnom delu Zvezdare, u održavanoj zgradi koja je kompletno sređena. Stan je funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije,... više

228.000€ (3 737 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1/3 spratova

3.5 Karpoševa, 1/6, cg, 2 lifta, lođa, parking mesto

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.5, Ada Mall, Karpoševa, 76m2, 1/6, CG, 2 lifta, lođa, parking Novogradnja u izgradnji, 3.0, 92m2, 3/6, 2lifta, CG, alu stolarija, kalorimetri,... više

228.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 1/6 spratova

Savski venac, Humska, , 2.0, 55m2, 228000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 129831, PR/III, klima, lift, telefon, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana,... više

228.000€ (4 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Moderan trosoban stan 92m2 na Telepu sa Bosch kuhi

Telep, Novi Sad

Na prodaju je moderan trosoban stan površine 92 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj izuzetno funkcionalan i kvalitetno... više

228.412€ (2 482 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 92m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 3.0 STAN, NOVOGRADNJA, ZVEZDAR-AVIV PARK

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je trosoban stan smesten u modernom stambenom kompleksu koji postavlja nove standarde savremenog stanovanja. Nalazi se u mirnom i elitnom... više

228.500€ (3 360 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4.sprat

Prodaje se četvorosoban stan na Grbavici - 68m2

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se potpuno nov stan, kompletno opremljen nameštajem i svim potrebnim aparatima. Stan je dizajnerski renoviran, u njemu se veoma kratko... više

218.690€ (3 216 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 68m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 4.0, 81m2, 213840EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125027, PK/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

213.840€ (2 640 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²

Voždovac, Autokomanda, Vojvode Stepe, 2.5, 60m2, 209000 EUR

Autokomanda, Beograd

Funkcionalan, potpuno renoviran stan. Čine ga dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa, grejanje je pomoću električnog kotla... više

209.000€ (3 483 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2.sprat