Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Kuća u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Stara,aristokratska kuća.Grejanje na gas ima na spratu,a u prizemlju nema. Na spratu ima 7 soba,a u prizemlju 6 soba i sveukupno 4 kupatila.... više

200.000€ (666 €/m²)

  • 300m²
  • /2 spratova

Parcele u Jovanovcu 46,55 ari

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u Jovanovcu pored auto puta. Zemljište je poljoprivredno, po kulturi njive druge klase. Polovina zemljišta se nalazi sa... više

81.500€ (17 €/m²)

  • 4655m²

Dvosoban stan 49.63m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 99.260€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

99.260€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

PRODAJE SE PROSTRAN STAN U OBRENOVCU – 65m² + TERASA 61m² - 190 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi je izuzetno prostran i svetao stan od 126m², smešten u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji — svega 1 km od centra Obrenovca!... više

190.000€ (1 507 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 126m²
  • Prizemlje/4 spratova

Troiposoban stan 113.63 m², III sprat, Obrenovac – 189.500€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju troiposoban stan u Obrenovcu ukupne površine 113.63m2 koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se sastoji... više

189.500€ (1 676 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 113m²
  • 3.sprat

Vikendica na Kopaoniku, 96m2

Jasle, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju vikendica na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom šumovitom okruženju, izolovana od buke, 50-ak metara udaljena od glavnog puta, na placu... više

154.700€ (1 611 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Kuća, Batušinački Put

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, na 15-ak minuta voznje od centara grada. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gužve u gradu.... više

105.500€ (458 €/m²)

  • 230m²
  • 2.sprat

Jedinstveno! Plantaža Borovnica na imanju 4,5 ha, kuća 78m2, pomoćni bjekat

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Na prodaju plantaža borovnica locirana u blizini asfaltiranog puta, na velikom razvijenom i organizovanom poljoprivrednom zemljištu površine... više

400.000€ (8 €/m²)

  • 45000m²

Plac - deo veće parcele za poslovnu namenu, Trupale, između Auto-puta i

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju udeo na većoj parceli - trenutno poljoprivredno zemljište, prenamenom u građevinsko u delu za industrijsku namenu.... više

6.000€ (12 €/m²)

  • 500m²

Odlična ponuda! Plac 6626m2, Aleksandrovo

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Na prodaju odličan plac u Aleksandrovu. Plac je površine 6626m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište.... više

185.000€ (27 €/m²)

  • 6626m²

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

89.720€ (1 908 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/5 spratova

Plac 2944m2, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo par kilometara od grada.... više

180.000€ (61 €/m²)

  • 2944m²