Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Plac 2944m2, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo par kilometara od grada.... više

180.000€ (61 €/m²)

  • 2944m²

LOKAL NOVI SAD, 445500€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka lokala 8089762 , cena lokala je 450.500 e sa PDV om + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Telep, 208 m2, donji deo lokala je... više

445.500€ (2 141 €/m²)

  • 208m²

Petosobna kuća PETROVARADIN, 263060€

Karagaca, Novi Sad

Agencijska oznaka 3091027 - CENA SA PDV-om** Ekskluzivna ** PAMETNA KUĆA** koja predstavlja spoj elegancije i funkcionalnosti vrhunskog... više

263.060€ (1 920 €/m²)

  • 137m²

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 169000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3089958 - CENA je 169 000e plus agencijska provizija od 3%... Uknjižena kuća u središnjem delu Klise. Sastoji se iz dnevnog... više

169.000€ (1 056 €/m²)

  • 160m²

Četvorosobna kuća FUTOG, 320000€

Stari Futog, Futog

Agencijska oznaka 3090270 - Uknjižena , potpuno renovirana kuća u Futogu, na placu od 1750m2. Kuća se prodaje kompletno nameštena i nema ulaganja.... više

320.000€ (2 206 €/m²)

  • 145m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Telep, Novi Sad

BUL PATRIJARHA , USELJIV DVOSOBAN STAN, UKNJIZEN, PARKING. Agencijska oznaka 1102288. Cena stana je 144000e +3% agencijska provizija. Prodaje... više

145.000€ (3 020 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 255000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101952, cena nekretnine je255.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar, 88 m2, trosoban, treći sprat. Salonski... više

255.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 3/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 180000€

AdamoviĆevo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101723 . CENA: na cenu dodati agencijsku proviziju od 3%. Na prodaju predivan, veoma očuvan stan na atraktivnoj lokaciji... više

180.000€ (2 812 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Duplex stan za adaptaciju na 10 min od strogog centra grada. Stara gradnja. Agencijska oznaka stana 1099883, CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM... više

200.000€ (2 272 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • Prizemlje/1 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 74000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099456 CENA 74.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju jednoiposoban stan, na samo par minuta hoda od Centra grada. Stan... više

74.000€ (2 846 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • 5/6 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 65000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1099859, Novi Sad, Adamovićevo naselje, garsonjera, 22m2, cena plus agencijska provizija 3%... Pogodno smešten dnevni... više

65.000€ (2 954 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²
  • Prizemlje/2 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 188670€

Nova Detelinara, Novi Sad

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari... Stan je svetao i okrenut ka mirnom dvorištu... Donji nivo - dnevna soba, kuhinja, ostava,... više

188.670€ (1 886 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 6/7 spratova