Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Porodična kuća, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica,... više

95.000€ (431 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice, 75m2

Veliko Gradište

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3.0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan... više

75.600€ (1 008 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Crveni krst - Sazonova, 11.5m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Sazonova garaža, 11.5m2, lift U ponudi garažno mesto u kvalitetnoj novogradnji. Do garažnog mesta se silazi betonskom... više

20.000€ (1 818 €/m²)

  • 11m²
  • -1/6 spratova

Kuća, Čalije, 79m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Čalijama na Matejevačkom putu, podrum, prizemlje i dva sprata, površine u osnovi 79m2 u sivoj fazi gradnje. Kuća je sa unutrašnjim... više

230.000€ (2 911 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Lokal, novi podzemni, 27 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu površine 27 m2. Pogodan za razne delatnosti. Lokal se nalazi u blizini fontane. Poseduje sopstveni... više

125.000€ (4 629 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

Palilula, Botanička bašta - Takovska, 25m2

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

Palilula, Botanička bašta - Takovska lokal, 25m2, prizemlje, CG, telefon, izlog U ponudi uređen lokal sa velikim izlogom, pozicioniran ka... više

145.000€ (5 800 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska, 81m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah... više

259.000€ (3 197 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaja, Kuća, Niš, Palilula, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u ulici Starine Novaka br.8 u Nišu u širem centru. Dvospratni objekat u mirnom delu grada ukupne korisne P-100 m2 (uknjižen... više

68.000€ (680 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Plac u naselju Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla, 2641m2, Plac je ravan, građevinsko zemljište, pravougaonog je oblika, Nalazi u delimično naseljenom... više

48.000€ (18 €/m²)

  • 2641m²

Jednosoban stan u centru Jagodine, 30, 64 m², 6/9 sprat

Centar, Jagodina

U ponudi je moderan stan u centru Jagodine, u kvalitetno izvedenoj zgradi na 6. spratu od ukupno 9. Površina stana iznosi 30,64 m², a raspored... više

52.000€ (1 733 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 6/9 spratova

Stan niže spratnosti u centru grada sa garažom i podrumom

Centar, Jagodina

Ponuda za one koji žele kompletan komfor stanovanja. Stan je niže spratnosti visoko prizemlje. Na 5 minuda od samog centra grada. Prodaje se... više

64.000€ (1 560 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp/4 spratova

Na prodaju trosoban stan – 68m² | Odlična lokacija za porodični život

Silos, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 68 m², smešten na 4. spratu od ukupno 5 spratova u mirnoj stambenoj zgradi (zgrada nema lift).... više

47.600€ (700 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 4/5 spratova