Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Kuća/Vrbovo/Vladičin Han

Vladičin Han

Kuća čvrste gradnje ukupne P-220 m2 na placu od 13,5 ar do samog magistralnog puta Vranje-Vladičin Han u mestu Vrbovo. Kuća je spratnosti prizemlje... više

60.000€ (272 €/m²)

  • 220m²
  • 2/2 spratova

Seoska kuća - Bukovče

Bukovče, Okolina, Jagodina

Seoska kuća u okolini, bliže gradu. više

65.000€ (541 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Prodaja, Stambeno-poslovni prostor, Jagodina, Centar

Centar, Jagodina

Poslovni prostor na vrlo atraktivnom mestu u centru grada,glavna ulica.Poseduje podrumsku prostoriju koja je kompletno opremljena gde je i grejanje... više

1.500.000€ (2 343 €/m²)

  • 640m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban stan 55m² sa terasom, II sprat – Adamovićevo naselje, Novi Sad (KO

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adamovićevo u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu... više

135.000€ (2 454 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 2.sprat

Poljoprivredno zemljište sa zasadom šljiva (HILJADU STABALA), 3, 8 hektara, U

Kožuar, Okolina, Ub

• Na prodaju poljoprivredno zemljište u Kožuaru, opština Ub, ukupne površine 3,79 hektara, sa isplativošću na duge staze. • Ovo je prava prilika... više

49.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 56 ari sa vikend objektom 42m2, Draževac – 63 000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac u Draževcu ukupne površine 56 ari, na kome se nalazi vikend objekat od 42 m2 sa dve prostrane terase. Kuća se sastoji... više

63.000€ (1 500 €/m²)

  • 42m²
  • .sprat

3.0. Somborski Bulevar

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji na Somborskom Bulevaru. U blzini su autobusko stajalište, marketi...... više

126.000€ (1 247 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 5.sprat

Poslovni prostor, Crveni pevac, 56 m2, cg !

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju odličan poslovni prostor u blizini Voždove škole. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade, sa posebnim ulazom, ulično... više

150.000€ (2 678 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje

Porodična kuća u naselju Branko Bjegović 240m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2.... više

165.000€ (687 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Ravni Do, Šumsko zemljište

Ravni do, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Ravnom Dolu površine 3717 m2. Plac je uknjižen kao šumsko zemljište kao svojina 1/1.... više

7.500€ (2 €/m²)

  • 3717m²

Na prodaju plac, površine 1100 m2, Lalinac

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju plac u selu Lalinac, površine 1100m2. Uknjižen kao zemljište u građevinskom podrucju, pravilnog pravouganog oblika. Nalazi se u samom... više

11.000€ (10 €/m²)

  • 1100m²

Plac, građevinsko zemljište - pod šumom, Vinik, 1068 m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela površine 1068m2, pravougaonog oblika. Vodi se kao građevinsko zemljište, kompletno je pod šumom, u izuzetnom prirodnom okruženju.... više

10.000€ (9 €/m²)

  • 1068m²