Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Poljoprivredno zemljište, Šarlinac, 18 ari

Šarlince, Doljevac, Doljevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište u okolini Doljevca, mesto Šarlince, površine 1777m2. Uknjižen je kao svojina i vlasništvo je 1 kroz 1. Ovo... više

18.000€ (10 €/m²)

  • 1777m²

Poljoprivredno zemljište, Šarlinac, 36 ari

Šarlince, Doljevac, Doljevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište u okolini Doljevca, mesto Šarlince, površine 3557 m2. Uknjižen je kao svojina i vlasništvo je 1 kroz 1.... više

36.000€ (10 €/m²)

  • 3557m²

Plac, Belotinac, 506m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan plac u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu, okružen porodičnim... više

9.000€ (17 €/m²)

  • 506m²

Kuća 88 m² sa placem 11, 31 a, Staro Lanište, Jagodina

Staro Lanište, Okolina, Jagodina

Na ravnom placu vas dočekuje dvorište puno zelenila, voćnih sadnica, hladovine i prostora za baštu, spremno da stvorite svoj porodični raj.... više

32.000€ (363 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

Plac u Popovcu na odlicnoj lokaciji

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Popovcu povrsine 7139m2, na odlicnoj lokaciji. Plac se nalazi u blizini autoputa i pogodan je za gradnju. Plac se vodi kao... više

220.650€ (30 €/m²)

  • 7139m²

Vladičin Han Lepenica Mlekara

Vladičin Han

Ovaj stambeno-poslovni prostor nalazi se u selu Lepenica, Vladičin Han. Plac na kome se nalaze objekti ima površinu od 3815m2, ograđen je i... više

135.000€ (280 €/m²)

  • 482m²
  • .sprat

Stanovi u novogradnji TESLA PALACE Vrnjačka Banja

Centar, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona... više

72.982€ (2 027 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Kuća od 450m2 na atraktivnoj lokaciji u gradu

Akva Park, Jagodina

Prodaje se atraktivna kuća na odličnoj lokaciji u Jagodini, u blizini Akva parka. Površina kuće: oko 450 m² Površina placa: 3.11 ari Struktura... više

230.000€ (511 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća na ekstra lokaciji

Levač, Jagodina

Ukoliko tražite kuću gde možete da uživate u miru i tišini a da budete na ekstra lokaciji onda je ovo prava ponuda za Vas. Na placu od 2,61ara... više

186.000€ (1 162 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/1 spratova

Luksuzna vila sa bazenom i prelepim placem

Vinorača, Okolina, Jagodina

Luksuzna Vila na Prodaju - Vaš Novi Dom iz Snova! Lokacija i Opis: Predstavljamo vam luksuznu vilu površine 302 m² sa predivnim zemljištem... više

310.000€ (1 026 €/m²)

  • 302m²
  • Prizemlje/1 spratova

Poljoprivredno zemljište, Vele Polje, 8626 m2

Vele polje, Crveni krst, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Vele Polju, 8626 m2. Parcela se nalazi na samom glavnom putu, pravilnog je oblika, i zbog svoje lokacije... više

27.000€ (3 €/m²)

  • 8626m²

Na prodaju dve kuće u Ćupriji

Slavija, Ćuprija

Dve kuće sa pločom nalaze se u dvorištu površine 4.33 ara. Kuća od 65m2, kompletno renovirana pre 10 godina, sastoji se iz predsoblja, kupatila,... više

119.000€ (449 €/m²)

  • 265m²
  • /2 spratova