Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Čukarica, Rušanj, Ibarska magistrala, 87a, 430500EUR

Rušanj, Beograd

Agencijski ID: 67871, uknjizen, plac. Prodaje se plac 63x140 u Rusnju. Vlasnistvo 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

430.500€ (49 €/m²)

  • 8700m²

- palilula sf 2711

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan na V spratu, sa pripadajucim parking mestom i podrumom. Struktura: hodnik, kuhinja, soba, kupatilo, zastakljena... više

160.000€ (4 571 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 5.sprat

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 2.5, 60m2, 179980 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji u zgradi na Ceraku spratnosti Po+P+3+M. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine je 60m2 i nalazi se na prvom... više

179.980€ (2 999 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

123.526€ (3 012 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28 m2 do 109 m2, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj... više

201.730€ (2 966 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, lux stanovi od 50 do 156 m², odlična l

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri... više

152.865€ (3 057 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1.sprat

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

232.485€ (2 942 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 1.sprat

Zemun, Ugrinovci - Partizanska, plac 99.19 ari

Ugrinovci, Zemun, Beograd

Zemun, Ugrinovci - Partizanska plac, 99.19 ari, front prema ulici 25m U Ugrinovcima, na putu za Dobanovce, nalazi se plac - poljoprivredno... više

360.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor ID#1607

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

POSLOVNI PROSTOR NA DVA NIVOA – PREŠEVSKA, ZVEZDARA Na prodaju funkcionalan poslovni prostor na dva nivoa u atraktivnoj i prometnoj ulici Preševska,... više

145.000€ (2 377 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

LOKAL NA ODLIČNOM MESTU

Selenča, Sombor

Prodaje se lokal od 23m2 na odličnoj lokaciji, u prometnoj ulici u prizemlju zgrade. Lokal se prodaje prazan, sa mokrim čvorom, svoj sat za... više

28.000€ (1 217 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 72 - Vinogradska, 51.21a

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 72 - Vinogradska plac, 51.21 ari, front prema ulici 39 metara, struja, voda, kanalizacija, asfalt Nalazi se na vrlo atraktivnoj... više

1.300.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište/Rit

Rit, Jagodina

*Nema priključaka više

10.000€ (6 €/m²)

  • 1500m²