Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Novi Beograd, Blok 72 - Vinogradska, 51.21a

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 72 - Vinogradska plac, 51.21 ari, front prema ulici 39 metara, struja, voda, kanalizacija, asfalt Nalazi se na vrlo atraktivnoj... više

1.300.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište/Rit

Rit, Jagodina

*Nema priključaka više

10.000€ (6 €/m²)

  • 1500m²

Novi Sad, Adice, , 1.5, 40m2, 72160EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvoristem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje... više

72.160€ (1 804 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Zvezdara, Mirijevo 2, Dimitrija Paramendića, 2.0, 55m2, 121000EUR

Mirijevo Ii, Beograd

Agencijski ID: 126781, PR/III, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada je pozicionirana na odlicnoj lokaciji, u mirnoj ulici gotovo bez buke.... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 45m2, 99400EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126900, SUT/II, u izgradnji, parking. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim zavrsetkom radova... više

99.400€ (2 208 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Poljoprivredno zemljište 298, 52 ara ID#1592

Golubinci, Stara Pazova, Stara Pazova

Na prodaji katastarska parcela 6154 KO Golubinci, površine 298,52 ara poljoprivrednog zemljišta - njiva. Katastarska parcela - njiva nalazi... više

150.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Vranje, Okolina, Ribince

Ribince, Okolina, Vranje

Prodaje se poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni na Ribinskom putu. Širina izlaza na put 35m. Pogodno je za izgradnju hala parking... više

64.740€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.5, 88m2, 421000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127909, V/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja. Luksuzna gradnja. Debljina... više

421.000€ (4 784 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 5/6 spratova

Savski venac, Dedinje, Miće Orlovića, 5.0, 900m2, 6000000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 72907, 6a, spratna, pr + i+pk, terasa. Na placu od 6 ari dve kuce sa gradjevinskom dozvolom. Jedna je u grubim radovima gde su... više

6.000.000€ (6 666 €/m²)

  • 900m²

Zvezdara, Konjarnik, Glasinačka , 1.0, 38m2, 152000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131303, III/, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na Konjarniku,jednosoban 38m2+7m2terasa,sakuhinjom,trpezarijom,predsobem,kupatilom... više

152.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Kać, , 13a, 120000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131021, kanalizacija, uknjizen. *LUX PLAC KAC* GRADJEVINSKI Novi Sad, ulazak u Kac, HITNA PRODAJA, CENA SNIZENA. Asfalt, voda... više

120.000€ (92 €/m²)

  • 1300m²

Čukarica, Ostružnica, Ane Krajic, 14a, 31000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 130939, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

31.000€ (22 €/m²)

  • 1400m²