Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 333440€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093722 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji po smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

333.440€ (3 059 €/m²)

  • 3 soba
  • 109m²
  • 1/2 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.5, 97m2, 374145 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Troiposoban stan na povučenom spratu u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, soba-garderober,... više

374.145€ (3 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Makiš, Obrenovački put, Zemljište, 5600ari, 140000 EUR

Makiš, Beograd

Odlična parcela, građevinsko zemljište, odmah uz Obrenovački put sa desne strane (smer ka Obrenovcu) pre skretanja za Železnik. Pogodan za proizvodne... više

140.000€ (25 €/m²)

  • 5600m²

Sumarice -kuca 300 m2 8ari placa!

Sumarice, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se,u Sumaricama,pored asfalta, dvospratna kuca 300 m2 plus 43 m2 pomoćnih prostorija 8 ari placa,grejanje gas, funkcionalna i projektovana... više

175.000€ (583 €/m²)

  • 300m²
  • 2/2 spratova

Stambeno poslovni objekat na prometnoj lokaciji

Zmič, Paraćin

Objekat se sastoji od prizemnog poslovnog dela površine 208m2, pogodan za razne vrste delatnosti i spratnog stambenog dela. Na placu postoji... više

159.000€ (278 €/m²)

  • 570m²
  • .sprat

Velika parcela u bllizini Ćuprijskog puta

Ćuprijski put, Jagodina

Velika,četvrtasta parcela u bllizini Ćuprijskog puta,poljoprivredno zemljište 60m od puta Cuprija-Jagodina. Pravougaona parcela dimenzije... više

24.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stambeno poslovni objekat

Centar, Jagodina

Prizemni deo poslovni objekat opremljen za zubnu ordinaciju,mokri čvor i prolazni hodnik za dvorište.U dvorištu još jedan poslovni objekat sređen.I... više

125.000€ (753 €/m²)

  • 166m²
  • .sprat

Surčin, Petrovčić, Surčinski put, Zemljište, 59000ari, 324500 EUR

Petrovčić, Beograd

Odlična parcela u građevinskoj zoni, oivičena sa dva asfaltirana puta., 10ak km od auto puta, nadomak Šimanovaca, na putu Petrovčić - Karlovčić.... više

324.500€ (5 €/m²)

  • 59000m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Poljoprivredno zemljište u industrijskoj zoni

Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljiste u industrijskom delu grada Pored svih velikih fabrika i firmi u poslovnom centru Jagodine , blizu autoputa.... više

65.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Bujanovac

Bujanovac

Prodaje se zemljište P- 1532m2, katastatska opština Karadnik, opština Bujanovac. Parcela izlazi na dva puta (magistralni i neasfaltirani) i... više

23.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac pogodan za izgradnju kuće

Trnava, Jagodina

Na mirnoj lokaciji više

13.760€ 0 €/m²)

  • 0m²