Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Prodaja, Plac, Jagodina, Ribarski put

Ribarski put, Jagodina

Ima prilaz njivi sa dve strane,sa obe strane asfalt. Mogućnost priključka na vodu,struju i gas.Ako je nekome velika parcela,može da se predvoji... više

62.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan KOPAONIK, 135700€

Vikend Naselje, Kopaonik

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine... Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca... Lokacija - Vi9kend... više

135.700€ (1 966 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Centar, Radoja Dakića , Lokal, 163m2, 391200 EUR

Centar, Beograd

Izuzetna novogradnja na granici Novog Beograda i Zemuna sa urednom dokumentacijom.U ponudi su lokali različitih kvadratura a grejanje centralno... više

391.200€ (2 400 €/m²)

  • 163m²

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 65m2, 195717 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku , u početnoj fazi izgradnje sa rokom završetka mart 2027 godine. Stan se nalazi na trećem spratu... više

195.717€ (3 011 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Uroša Martinovića, Garaža, 12m2, 28950 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Garažno mesto u lux naselju A blok, II faza. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA... više

28.950€ (2 412 €/m²)

  • 12m²

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

252.106€ (3 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

236.253€ (2 953 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/8 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2 u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

122.026€ (2 837 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

190.357€ (2 974 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | 0.5-4.0 | ODLIČNA LOKACIJA, TELEP

Telep, Novi Sad

3.0 STAN ULICNO ORJENTISAN U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca,... više

199.000€ (3 061 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Oglas

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

159.100€ (1 940 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 1/3 spratova