Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Poslovno-stambeni objekat u centru

Centar, Jagodina

IZUZETNO DOBRO U SAMOM CENTRU GRADA!Poslovno-stambeni objekat na lepom mestu u gradu, 494 m2 poslovni prostor i 134 m2 stambeni.U cenu ulazi... više

450.000€ (716 €/m²)

  • 628m²
  • /2 spratova

Prodaja, Plac, Jagodina, Štipljanski put

Štipljanski put, Jagodina

Vise parcela koje su jedna do druge i ukupno je 60ari.Moze i svaka parcela posebno da se kupi,za sve u kompletu cena dogovor. više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC SREMSKI KARLOVCI, 85370€

Banstol, Sremski Karlovci

više

85.370€ (56 €/m²)

  • 1507m²

Jednosoban stan NOVI SAD, 91800€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102464 - CENA 91.800 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se jednosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

91.800€ (2 700 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/4 spratova

Barajevo, Vranić, Karađorđeva, Zemljište, 10000ari, 70000 EUR

Vranić, Beograd

Zemljište u građevinskoj zoni, 100 metara od Ibarske magistrale, asfalt, struja, voda do samog placa. Mogućnost kupovine i manje parcele. GREJANJE... više

70.000€ (7 €/m²)

  • 10000m²

PLAC!

Bezdan, Okolina, Sombor

PLAC! Na ulazu u Bezdan,iz pravca Sombora,na glavnom putu,4899m2,očišćen plac, nekada na njemu objekat od 220m2,koji postoji papirološki,pogodan... više

13.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sremska Kamenica, Popovica - Nov trosoban stan ID#1000860

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Izdavajamo iz ponude nov, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi u luksuznom naselju sa bazenima. Na... više

173.300€ (2 310 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 1/3 spratova

Sremski Karlovci, Ešikovac - Plac ID#7000071

Belilo, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci, Belilo - potez Ešikovac. Predstavljamo plac u građevinskom području. Nalazi se na putu za Stražilovo. Veličina placa 3.371m2,... više

206.000€ (61 €/m²)

  • 3371m²

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m² do 109m², u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

111.912€ (2 869 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

115.250€ (3 032 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

217.203€ (3 059 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova

Oglas

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

92.180€ (2 304 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova