Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Jagodina, Okolina, Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

Odličan plac u blizini naplatne rampe. više

88.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovno-stambeni objekat u centru

Centar, Jagodina

IZUZETNO DOBRO U SAMOM CENTRU GRADA!Poslovno-stambeni objekat na lepom mestu u gradu, 494 m2 poslovni prostor i 134 m2 stambeni.U cenu ulazi... više

450.000€ (716 €/m²)

  • 628m²
  • /2 spratova

Prodaja, Plac, Jagodina, Štipljanski put

Štipljanski put, Jagodina

Vise parcela koje su jedna do druge i ukupno je 60ari.Moze i svaka parcela posebno da se kupi,za sve u kompletu cena dogovor. više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC SREMSKI KARLOVCI, 85370€

Banstol, Sremski Karlovci

više

85.370€ (56 €/m²)

  • 1507m²

Jednosoban stan NOVI SAD, 91800€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102464 - CENA 91.800 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se jednosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

91.800€ (2 700 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/4 spratova

Dvoiposoban stan KOPAONIK, 105230€

Vikend Naselje, Kopaonik

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine... Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca... Lokacija - Vikend... više

105.230€ (1 985 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/3 spratova

Barajevo, Vranić, Karađorđeva, Zemljište, 10000ari, 70000 EUR

Vranić, Beograd

Zemljište u građevinskoj zoni, 100 metara od Ibarske magistrale, asfalt, struja, voda do samog placa. Mogućnost kupovine i manje parcele. GREJANJE... više

70.000€ (7 €/m²)

  • 10000m²

KUĆA U STANIŠIĆU

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA! U centru sela Stanišić, u okolini Sombora, prodaje se kuća od 216 m² na prostranom placu od 17 a. Kuća je u stilu starih „švapskih“ kuća,... više

17.000€ (78 €/m²)

  • 216m²
  • .sprat

Sremska Kamenica, Popovica - Nov trosoban stan ID#1000860

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Izdavajamo iz ponude nov, komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi u luksuznom naselju sa bazenima. Na... više

173.300€ (2 310 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 1/3 spratova

Sremski Karlovci, Ešikovac - Plac ID#7000071

Belilo, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci, Belilo - potez Ešikovac. Predstavljamo plac u građevinskom području. Nalazi se na putu za Stražilovo. Veličina placa 3.371m2,... više

206.000€ (61 €/m²)

  • 3371m²

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 46.6m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

83.900€ (1 823 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m² do 109m², u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

111.912€ (2 869 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova