Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2638 oglasa

ZEMUN GORNJI GRAD 60m2 , T , 179596e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Silerova, 3.0, 60 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe, telefon, bez lifta,... više

179.596€ (2 993 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.5, 60m2, 111000EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130594, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

111.000€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

Palilula, Tašmajdan - Starine Novaka 61m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

4.5, 61m2, 4/4, grejanje na struju (mermoterm), interfon, internet, ktv, renoviran, adaptibilan, dva ulaza Ulica Starine Novaka se proteže... više

255.000€ (4 180 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 61m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji 61, 42 m2, PK, Rvati, Obrenovac – 104.720 € (C

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan površine 61,42 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

104.720€ (1 716 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 61m2, 185000 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na Ceraku u zgradi od 23 stana spratnosti Po+P+3+M. Budući stan je na drugom od četiri sprata, površine 61m2 i... više

185.000€ (3 032 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Bulevar Jovana Dučića, 2.0, 61m2, 135000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 121673, V/VI, lift, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se odlican dvosoban stan 61m2 na Bulevaru Jovana Ducica na Novom Naselju.... više

135.000€ (2 213 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 5/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 122000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102416 CENA 134.200e + 3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN dvoiposoban stan na Novom Naselju-Bistrica,... više

122.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/6 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50.93m2+10.45m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Dve kuće u Kragujevcu, pomoćni objekat, naselje Aerodrom plac 1054 m2

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, površine 61 m2 i 98 m2 i pomoćni objekat 24 m2, naselje Aerodrom, na placu površine 1054 m2. Strukturu novije... više

127.000€ (2 081 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zemun, Kalvarija, , 2.0, 61m2, 155000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 131833, I/I, klima, terasa, uknjizen, dvorisna zgrada. Na super lokaciji u blizini parka na Kalvariji se prodaje stan u kuci... više

155.000€ (2 540 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1/1 spratova

Troiposoban stan u izgradnji 61.35m², PR, Obrenovac - 101.228€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 61.35m², u prizemlju zgrade u novogradnji, koja se nalazi na... više

101.228€ (1 659 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Cvetkova pijaca, -, 2.5, 61m2, 229970 EUR

Cvetkova Pijaca, Beograd

U ponudi su funkcionalni stanovi u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi. Zgrada u kojoj su stanovi je izgrađena od kvalitetnih materijala,... više

229.970€ (3 770 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 1/8 spratova