Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2647 oglasa

Novi Sad, Socijalno, Dositejeva, 3.0, 73m2, 180000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog... više

180.000€ (2 465 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

Top ponuda, renoviran, trosoban stan na drugom spratu u centru!

Centar, Jagodina

TROSOBAN STAN U CENTRU JAGODINE Tražite savršen stan bez dodatnih ulaganja? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju kompletno renoviran trosoban... više

102.000€ (1 397 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 153300€

Gradic, Novi Sad

Gradić Petrovaradin, deo kuće , sa garsonjerom .Agencijska oznaka 1098745. Prodaje se deo kuće u samom gradiću . Sastoji se od stana na sprati... više

153.300€ (2 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/1 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

197.320€ (2 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 73m2, 210000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodican stan - 3 spavace sobe, dnevna,... više

210.000€ (2 876 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

162.000€ (2 219 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin –Duplex Novogradnja

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Duplex Prodaja stanova u Novom Sadu – moderni jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji, sa planiranim... više

180.200€ (2 468 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Braće Jovandić, 3.0, 73m2, 200000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128730, VI/X, lift, terasa, renoviran. Prelep, kompletno renoviran trosoban stan na Bulevaru oslobodjenja, na lokaciji koja je... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Novi Sad, Kej, Kozačinskog, 3.0, 73m2, 205000EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 131032, IV/V, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju klasican trosoban stan od 73m2 na Keju, ulica Kozacinskog. Stan je... više

205.000€ (2 808 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Detelinara, Braće Mogin, 3.0, 73m2, 165000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, moze zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namesten... više

165.000€ (2 260 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²

Novi Sad, Tatarsko brdo, , 3.0, 73m2, 168000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 128776, II/III, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican trosoban stan na Tatarskom brdu u novijoj... više

168.000€ (2 301 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.5, 73m2, 310000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osuncan 2.5 stan sa parkingom u... više

310.000€ (4 246 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 3/4 spratova