Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Tošin bunar 110kvm+70kvm+50kvm ID#28360

Tošin bunar, Zemun, Beograd

Idealna pozicija, bliže Zemunu.; Trosoban stan od 110kvm u potkrovlju. U sklopu stana su dve spavaće sobe, veliko kupatilo, veleiki dnevni boravak,... više

520.000€ (2 260 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 230m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Rtanj – Jablanica 27kvm + 54a 46kvm ID#23632

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća koja je za rušenje površine 27kvm na parceli od 1278m2+276m2, šuma + 3892m2 (ukupno: 54a 46m2) u ataru sela Jablanica, opština... više

10.000€ (370 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

Ruma – Hrtkovci 1456kvm ID#22242

Hrtkovci, Ruma, Ruma

Prodaje se proizvodna hala namenski projektovana za pelet, ali može se koristiti i za druge delatnosti, ukupne površine: 1456m2 (PR = 1140m2... više

800.000€ (549 €/m²)

  • 1456m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj – Mirovo 1,2ara ID#27664

Mirovo, Boljevac, Boljevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište u blizini Hotela Balašević (1km), u podnožju planine Rtanj sa pogledom na nju i okolinu, pored magistralnog... više

26.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ovča – 1,2a ID#22980

Ovča, Palilula, Beograd

Poljoprivredno zemljište na dobroj lokaciji, u blizini glavnih saobraćajnica. Po informaciji o lokaciji, nalazi se u zoni komercijalnih sadržaja.... više

297.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sopot – Popović 66ari ID#28047

Popović, Sopot, Beograd

Plac nadomak Beograda. Pogodan za gradnju. Na placu su izvedeni struja i voda, plaćen priključak. Uknjižen. Agencijska provizija 2% , više

106.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

BW St. Regis Residences ID#28129

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan stan od 60 kvadrata, na 29/42 sprata u Kuli Beograd – BW St. Regis Resisences Kula Beograd je simbol luksuza i prestiža u okviru projekta... više

520.000€ (8 666 €/m²)

  • Garsonjera
  • 60m²

Trosoban stan NOVI SAD, 176000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100911 CENA 172.660e + agencijska provizija od 3%. Fiksna cena. Na prodaju komforan, trosoban stan od 71m2, na Beogradskom... više

176.000€ (2 478 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 17/18 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 123600€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Ekskluzivna prodaja naše agencije. Agencijska oznaka stana 1101611, Novi Sad, Bulevar Evrope, 37 m2, dvosoban, visoko prizemlje ( u visini prvog... više

123.600€ (3 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Pere Segedinca, 3.0, 85m2, 299516EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124969, IV/IV, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak... više

299.516€ (3 523 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 59000€

Adice, Novi Sad

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104.Cena stana je 59000 +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama.... više

59.000€ (2 185 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjizen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAZA**Izuzetan 4.0 stan sa... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 4/8 spratova