Trosoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja · 78m² · 227.200€
Centar , Centar, Novi Sad, Srbija
227.200€
2 912 €/m²
Trosoban stan NOVI SAD, 227200€
Tip
Stan
Površina
78 m²
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cena
- 227.200€
- Površina
- 78 m² (2 912 €/m²)
- Sprat
- 1
- Ukup. spratova
- 9
- Terasa
- Da
- Lift
- Da
- Uknjižen
- Da
- Ažuriran
- 12.05.2026
- ID
- 1496213
Opis
Centar, trosoban stan, na idealnoj lokaciji. Agencijska oznaka stana 1065744, Novi Sad, centar. CENA 227200e + agencijska provizija 3%Stan na prvom spratu idealan i za porodicno stanovanje kao i za poslovnu delatnost.78m2,sstan ima dva mokra cvora, terasu koja ne ulazi u uknjizenu kvadraturu, kuhinju kao zasebnu prostoriju.Stan je spreman za useljenje, okrecen i drvenarija ofarbana.U blizini se nalaze svi neophodni sadrzaji (prodavnice, spens, promenada, centar, setaliste, kej, strand...) Za više informacija pozvati 060/823-66... Prikaži broj ili 021/427... Prikaži broj
Kontakt info
- Agencija
-
TOTAL nekretnine
- Kontakt osoba
- Mihailo Radović
- Telefon 1
- 064/823-... Prikaži broj
- Adresa
- Železnička 15, Novi Sad
- Novi Sad , Srbija
Slične nekretnine
Trosoban stan NOVI SAD, 215000€
- 215.000€ 86 m2
Novi Sad, Centar, Kosovska, 4.5, 96m2, 215000EUR
- 215.000€ 96 m2
Novi Sad, Centar - Nov trosoban stan ID#1000991
- 213.185€ 65 m2
Dvosoban stan NOVI SAD, 220000€
- 220.000€ 64 m2
Novi Sad, Centar, Zitni trg, 3.0, 72m2, 210000EUR
- 210.000€ 72 m2
Novi Sad, Centar - Dvosoban stan + 19m2 terase ID#1001090
- 221.450€ 68 m2
Novi Sad, Centar - Odličan trosoban stan ID#1000990
- 209.328€ 64 m2
Dvoiposoban stan NOVI SAD, 224400€
- 224.400€ 68 m2
Petoiposoban stan NOVI SAD, 208020€
- 208.020€ 108 m2
Dvosoban stan NOVI SAD, 206000€
- 206.000€ 72 m2