Cetvorosoban stan, Beograd - Profesorska Kolonija, Palilula | Prodaja · 99m² · 185.000€
Bulevar Despota Stefana , Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd, Srbija
185.000€
1 868 €/m²
Palilula, Profesorska kolonija - Bulevar despota Stefana 99m2
Slične nekretnine
Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 56m2
- 175.000€ 56 m2
Palilula, Višnjička banja - Ljubomira Jovanovića 55m2
- 175.000€ 55 m2
Palilula, Ćalije - Dragoslava Srejovića, 75m2
- 180.000€ 75 m2
Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića, 88m2
- 185.000€ 88 m2
Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 49m2
- 181.300€ 49 m2
Extra sređen – Pera Ćetkovića 57kvm ID#26976
- 165.000€ 57 m2
Marijane Gregoran, 3.0, 49m2+6m2+20m2, 5/5
- 165.000€ 49 m2
2.0 Sunnyville, Višnjička banja ID#1625
- 165.000€ 44 m2
Palilula, Karaburma - Dr Đorđa Joanovića 72m2
- 160.000€ 72 m2
Palilula, centar - Cvijićeva, 47m2
- 185.000€ 47 m2
Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe, 60m2
- 160.000€ 60 m2
Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe, 64m2
- 159.500€ 64 m2