Cetvorosoban stan, Beograd - Centar (Savski venac), Savski Venac | Prodaja · 126m² · 300.000€
Durmitorska , Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd, Srbija
300.000€
2 380 €/m²
Savski Venac, Centar - Durmitorska 126m2
Slične nekretnine
PRODAJA, 3.0 STAN U CENTRU, KRALJA MILANA, VRACAR
- 285.000€ 71 m2
Zemun, Centar - Glavna 142m2
- 280.000€ 142 m2
STARI GRAD CENTAR 58m2 , T , 285000e
- 285.000€ 58 m2
Stari grad, centar - Hilandarska, 58m2
- 285.000€ 58 m2
Stari grad, Hilandarska, 55m2, uknjižen, lift ID#1596
- 285.000€ 55 m2
Vračar, Hram Svetog Save, , 3.0, 83m2, 289000EUR
- 289.000€ 83 m2
STARI GRAD CENTAR 83m2 , T , 280000e
- 280.000€ 83 m2
SALONAC U MAKEDONSKOJ ULICI
- 280.000€ 77 m2
Vračar, Cvetni trg, Kralja Milutina, 2.0, 58m2, 280000EUR
- 280.000€ 58 m2
Vračar, Južni bulevar, , 3.0, 63m2, 280000EUR
- 280.000€ 63 m2
Stari grad, centar - Višnjićeva, 45m2
- 289.000€ 45 m2
Vračar, Hram Svetog Save, Lamartinova, 5.0, 99m2, 295000EUR
- 295.000€ 99 m2