Za upit prodaja stanova stari grad pronađeno 293 oglasa

Stari grad, Dorćol, Dubrovačka, 1.5, 31m2, 155000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 130363, VPR/V, klima, lift, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, podrum, stambena zgrada. Vise informacija... više

155.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 31m²

Stari grad, Centar, Budimska, 2.5, 70m2, 150000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 45001, VPR/I, dupleks, uknjizen, stara gradnja, podrum, ostava, dvorisna zgrada. VISOKO PRIZEMLJE UKNJIZENO 42 M2 SOBA U SURERENU14M2... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda,... više

430.000€ (4 095 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Centar - Takovska 97m2

Centar, Stari Grad, Beograd

3.5, 97m2(terasa), 1/4, grejanje na struju, lift, klima, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum U samom srcu opštine Palilula u neposrednoj... više

343.000€ (3 536 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 97m²
  • 1/4 spratova

STARI GRAD DORCOL 32m2 , 175000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Hercega Stjepana, 1.0, 32 m2, bez terase, II od III sprata, podno grejanje, bez lifta, interfon,... više

175.000€ (5 468 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 2.sprat

SALONAC U MAKEDONSKOJ ULICI

Centar, Stari Grad, Beograd

Nekretnina se nalazi u samom srcu grada, u najlepsem delu Makedonske ulice. Smestena je u visokom prizemlju, u lepoj i ocuvanoj zgradi iz predratne... više

280.000€ (3 636 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • Visoko prizemlje.sprat

STARI GRAD DORCOL 148m2 , 900000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

4.0 stan u novogradnji. Prodaje se namešten,luksuzno opremljen. Tokom gradnje, stan je opreman po željama vlasnika, pa je ugrađen orahov parket,kvalitetna... više

900.000€ (6 081 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 1.sprat

- stari grad sf 2661

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Prodaje se dupleks u Ulici Šanticevoj na Dorćolu, 131m2, sa predivnom terasom, studiom i zajedničkom prostorijom. Zgrada nema lift. U potpunosti... više

430.000€ (4 095 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 105m²
  • 4.sprat

Kosovska, atipičan 3.0 stan, parking

Skupština, Stari Grad, Beograd

Stari grad, kod Skupštine, Kosovska, 3.0, 80m2, IV/5, lift, CG, klima. Starogradnja. Uknjižen, odmah useljiv. Stan se nalazi u samom graskom... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 4/5 spratova

Dorćol, Kej , trosoban stan i parking ID#1634

25. maj, Stari Grad, Beograd

Prodaja trosobnog stana – Dorćol, 72m², 1. sprat, parking U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 72m², smešten na 1. spratu... više

348.000€ (4 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 1/5 spratova

Stari grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana, 77m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 4.0, 77m2 (terasa 2m2), 2/4, EG, telefon U ponudi salonski stan sa visinom plafona od 3m,... više

296.000€ (3 844 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 77m²
  • 2/4 spratova

Stari grad, Trg Republike - Dobračina, 105m2

Trg Republike, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Trg Republike - Dobračina 3.0, 105m2 (terasa 4m2 + lođa 2m2), 4/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetan trosoban salonac... više

577.500€ (5 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova