Za upit prodaja stanova stari grad pronađeno 293 oglasa

Stari grad, Terazije, Balkanska, 2.5, 60m2, 324000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 93774, I/VI, klima, lift, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada.... više

324.000€ (5 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/6 spratova

Stari grad, Bajlonijeva pijaca, Džordža Vašingtona, 2.0, 87m2, 289900EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123501, I/III, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

289.900€ (3 332 €/m²)

  • 2 soba
  • 87m²
  • 1/3 spratova

Stari grad, Centar, Obilićev venac , 2.0, 241m2, 880000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 106757, VIII/IX, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp, deljiv. Retko u ponudi, u strogom centru... više

880.000€ (3 651 €/m²)

  • 2 soba
  • 241m²
  • 8/9 spratova

Stari grad, Knez Mihailova, Cara Uroša, 3.0, 110m2, 460000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 101772, IV/V, dupleks, klima, francuski balkon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, moze... više

460.000€ (4 181 €/m²)

  • 3 soba
  • 110m²
  • 4/5 spratova

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 1.5, 33m2, 190000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123054, III/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam predivan... više

190.000€ (5 757 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Stari grad, Centar, Bulevar despota Stefana, 4.0, 113m2, 270000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 41689, II/III, klima, salonski, telefon, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta, pogodan za... više

270.000€ (2 389 €/m²)

  • 4 soba
  • 113m²
  • 2/3 spratova

Stari grad, Dorćol, Gospodar Jovanova, 5.0, 119m2, 408000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124682, VIII/XII, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, ostava, deljiv, stambena zgrada. Stan sa pogledom... više

408.000€ (3 428 €/m²)

  • 5 soba
  • 119m²
  • 8/12 spratova

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 3.0, 66m2, 225000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 128443, II/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

225.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 3.0, 63m2, 330000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125480, VPR/III, salonski, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (5 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Stari grad, Skupština, Takovska, 3.5, 97m2, 347000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124801, I/IV, klima, lift, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

347.000€ (3 577 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Skadarlija, Bulevar despota Stefana, 3.0, 84m2, 280000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 91986, I/III, salonski, telefon, terasa(2), uknjizen, garaza, podrum, ostava, stambena zgrada. Salonac 3.0 na dva minuta hoda... više

280.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/3 spratova

Stari grad, Centar, Hilandarska, 2.5, 70m2, 350000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 16461, I/II, klima, salonski, telefon, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvoriste/basta, podrum. U... više

350.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova