Za upit prodaja stanova Beograd vlasnik prodaja stanova pronađeno 1816 oglasa

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 72m2 , 225000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zeleni venac, Jug Bogdanova, 3.0, 72 m2, bez terase, IV od IV sprata (iznad je tavanski prostor), eg,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

Prostran četvoroiposoban stan u modernoj novogradnji u srcu Zemuna

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Na prodaju izuzetno komforan četvoroiposoban stan površine 116,14 m², smešten u odličnoj novogradnji na četvrtom povučenom spratu ulice Cara... više

319.385€ (2 753 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 116m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića, 84m2

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3.0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban... više

304.000€ (3 619 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 2.sprat

RASKOSAN 4.0 STAN NA CRVENOM KRSTU SA 2 GARAZNA MESTA

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Prodajemo luksuzan cetvorosoban stan na odlicnoj lokaciji, u najlepsem delu Crvenog krsta na Vracaru. Nalazi se na izdvojenoj mikrolokaciji,... više

730.000€ (4 055 €/m²)

  • 4 soba
  • 180m²
  • 4.sprat

3.0 Vračar, Sime Igumanova, 74m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

3.0, Vračar, Sime Igumanova, 74m2, 5/7, CG, lift, terasa, parking, nov Nov, svetao stan stan s predivnim pogledom u mirnoj novoj zgradi. Cena... više

308.000€ (4 162 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 5/7 spratova

STAN CUKARICA BELE VODE 94m2 , T , 163000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Momčila Čedića, UKNJIŽEN, petosoban dvoetažni stan sa terasom i 2 kupatila stambena zgrada, sprat:... više

163.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130605, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3.sprat

Vračar, Čubura, , 2.0, 37m2, 138000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog... više

138.000€ (3 729 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Maksima Gorkog, 68m2, 2.0, 1/2

Crveni krst, Vračar, Beograd

Vračar, Maksima Gorkog, dvosoban stan, uknjižen bez upisane kvadrature, merno 68m2 salonskog tipa, visina plafona 2,9m. Na prvom spratu je od... više

195.000€ (2 867 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca, Pećska, 5.0, 118m2, 320000 EUR

Đeram Pijaca, Beograd

Komforan, potpuno renoviran stanu zgradi novije gradnje, uređen kao poslovni prostor, dupleks - na prvom nivou nalazi se boravak, dve sobe,... više

320.000€ (2 711 €/m²)

  • 5 soba
  • 118m²
  • 6/6 spratova

Dvosoban stan 47.19m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 94.380€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

94.380€ (2 008 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

PRODAJA, STAN U CENTRU, MAKEDONSKA ULICA

Centar, Stari Grad, Beograd

Prodaje se stan u Makedonskoj ulici na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru Beograda, u zgradi koja se nalazi pod kulturnom zastitom. Stan... više

218.000€ (3 027 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • Prizemlje