Za upit prodaja stanova Beograd vlasnik prodaja stanova pronađeno 1816 oglasa

mogucnost adaptacije u dvoiposoban u naselju Braće Jerković ID#5703

Centar, Voždovac, Beograd

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/10 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe, 3.0, 146m2, 423000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 132275, VI/XXI, lift(2), terasa, uknjizen. Retko u ponudi, autentican stan, u zgradi iz 70ih. Samo 2 stana na spratu. Svetao... više

423.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 146m²
  • 6/21 spratova

Ledine, Vojvođanska, 3.0, 50 m2, lux ID#1578

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa... više

96.000€ (1 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Vračar, SC Vračar, Vojvode Šupljikca, 4.0, 114m2, 335000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjizen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodican stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji... više

335.000€ (2 938 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 6/6 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Dušana Jovanovića, 3.0, 72m2, 210000 EUR

Farmaceutski Fakultet, Beograd

U mirnom naselju Stepa Stepanović, prelep stan na šestom spratu od sedam, u kvalitetnoj zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki... više

210.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/7 spratova

Voždovac, Trošarina, Vojvode Stepe, 4.0, 168m2, 556940EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 116946, VIII/VIII, lift, terasa, nov luks, garaza. *** PENTHOUSE *** Izuzetno lokacijski pozicioniran, veoma komforan 4.0 stan.... više

556.940€ (3 315 €/m²)

  • 4 soba
  • 168m²
  • 8/8 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska, 60m2

Zvezdarska šuma, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska 3.0, 60m2, terasa, 2/4, EG, telefon, interfon, pripadajuće parking mesto U ponudi trosoban stan sa posebnom... više

195.000€ (3 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 51m2, 94350EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130623, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

94.350€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 4.sprat

Zemun, Batajnica, Brodska, 3.0, 60m2, 162000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131324, PR/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice... više

162.000€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

Prodaja stanova Beograd – trosoban Lux stan, novogradnja 2020, Bulevar kralja

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja... više

200.000€ (3 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 5/8 spratova

Stari grad, Dorćol - Dobračina, 37m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dobračina 1.0, 37m2, suteren, CG Na prodaju stan u suterenu zgrade u Dobračinoj ulici, u samom centru Dorćola – jednom... više

109.000€ (2 945 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Suteren.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Predraga Vasića, 2.0, 50m2, 133000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 112926, III/III, uknjizen. Atraktivan stan na dobroj lokaciji, jedna stanica do Bulevara. Zgrada iz 2009.godine sa ukupno 6 stanova.... više

133.000€ (2 660 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova