Za upit prodaja stanova Beograd pronađeno 1809 oglasa

Novi Beograd, Stari Merkator, Gramšijeva, 3.0, 60m2, 270000EUR

Blok 11 C (stari Merkator), Beograd

Agencijski ID: 127709, I/IV, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

270.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Banjica, Bulevar oslobođenja, 3.0, 70m2, 270000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 126875, IV/VI, lift, uknjizen. Stan je strukturno funkcionalan, sa dosta svetlosti a nalazi se u najlepsem delu Banjice, okruzen... više

270.000€ (3 857 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/6 spratova

Stari grad, Centar, Bulevar despota Stefana, 4.0, 113m2, 270000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 41689, II/III, klima, salonski, telefon, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta, pogodan za... više

270.000€ (2 389 €/m²)

  • 4 soba
  • 113m²
  • 2/3 spratova

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2, 5/17, CG, terasa, lift, klima, internet, interfon, video nadzor, kompletno opremljen. Luksuzan,... više

270.000€ (5 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 5/17 spratova

Zemun - Gornji grad, VRHUNSKA NOVOGRADNJA, 104m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun - Gornji grad, VRHUNSKA NOVOGRADNJA 3.5, 104m2 (terasa 6m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Karakteristike objekta... više

270.400€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • Prizemlje/6 spratova

BW NOVA - ODLICAN 3.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Nova - atraktivnu stambenu zgradu u blizini Sava Promenade i linijskog parka sa jedinstvenim sadrzajima za sport i rekreaciju.... više

270.888€ (4 369 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 4.sprat

Čukarica, Banovo brdo, Toše Jovanovića , 3.0, 154m2, 271000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Na prodaju renoviran stan u poslovnoj zgradi, uknjižen kao poslovni prostor. Površine je 133m2 grejne plus 21m2 terasa. Idealno za poslovni... više

271.000€ (1 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 2/4 spratova

VOZDOVAC TROSARINA 85m2 , L , 272000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

Izvanredan 3.0 stan u novogradnji. Južno orijentisan. U sklopu zgrade je privatno dvorište, sa sadržajem, video nadzorom i čuvarskom službom.... više

272.000€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Blok 71 - Dr Ivana Ribara

Blok 71, Novi Beograd, Beograd

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana... više

274.000€ (3 186 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 5/6 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN SA 2 GARAZNA MESTA, BW-SOLE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Odlican, zavrsen stan, u Beogradu na vodi. Nalazi se na prvom spratu objekta “Sole”, na nekoliko minuta od Galerije i Sava promenade. Zgrada... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

PRODAJE SE KOMFORAN TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

U centralnoj gradskoj zoni, izmedju Botanicke baste i Takovske ulice nalazi se ova nekretnina, izuzetno skladne strukture. Stan je klasican... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 4.sprat

Cvetni trg, Njegoševa, 4.0, 88m2, 2/2, uknj

Cvetni trg, Vračar, Beograd

Vračar, Cvetni trg, Njegoševa, četvorosoban, uknjižen, četvorosoban, dupleks od 88m2. Drugi sprat od dva, sa grejanjem na struju -TA. Na prvom... više

275.000€ (3 125 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/2 spratova