Za upit prodaja stanova Beograd pronađeno 1804 oglasa

VRACAR HRAM 74m2 , 2 , 259000e

Hram, Vracar, Beograd

Odlican prostor, nov, useljiv, na odlicnoj poziciji, u blizini Hrama Svetog Save. PREDSOBLJE, DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVACE SOBE, KUHINJA SA TRPEZARIJOM,... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje

Vračar, Hram Svetog Save, Dubljanska , 2.5, 74m2, 259000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 69161, PR/V, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana, 81m2

Bežanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Bežanijska kosa - Dragiše Brašovana 3.0, 81m2, tri francuska balkona, 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se... više

259.900€ (3 208 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 3/4 spratova

- cukarica sf 2642

Cerak, Čukarica, Beograd

Cerak partizanske vode treći sprat, 94m 260000 sa namestajem Vlasnik 1/1 ag provizija 2% više

260.000€ (2 765 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • .sprat

Rakovica, Skojevsko naselje, Luke Vojvodića, 95m2, dupleks ID#1578

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena... više

260.000€ (2 736 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 2/3 spratova

+ZVEZDARA VN 3833

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Odličan stan, po strukturi 3.0, u kvalitetnoj novogradnji. Svetao, u zgradi sa liftom. Prodaje se namešten. Parking mesto i ostava su uključeni... više

260.000€ (3 132 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 1/6 spratova

BW NIKA , 2.0 STAN - USKORO USELJIV

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izvanredan stan u uskoro useljivoj zgradi visoke klase - BW Nika. Nekretnina je juzno orijentisana, pozicionirana u idealnom delu zgrade, sa... više

260.000€ (4 561 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 9.sprat

Vračar, Cvetni trg, Svetozara Markovića, 2.0, 60m2, 260000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127231, II/IV, klima, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Lep 2.0 stan sa lodjom na prestiznoj lokaciji u centru grada, nedaleko... više

260.000€ (4 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Matice srpske, 3.0, 85m2, 260000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125280, III/III, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Strumička 85m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

3.0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 3/4 spratova

3, 0/3, 5 lux renoviran uknjizen ID#5689

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni... više

260.000€ (3 209 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 17/24 spratova

VOZDOVAC LEKINO BRDO 85m2 , T , 260000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Strumicka, 3.0, 85 m2 sa terasom od 7.5 m2, III od IV sprata, cg, telefon, bez lifta (u... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3.sprat