Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1299 oglasa

Dvosoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnji na vrhunskoj lokaciji, idealnoj za miran i kvalitetan život, ali i kao sigurna investicija. Stan... više

88.000€ (2 095 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

172.150€ (2 494 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 4/7 spratova

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji

Palilula, Niš

Moderni jednoiposobni stanovi u kvalitetnoj novogradnji U prodaji su jednoiposobni stanovi u savremenoj zgradi građene po modernim standardima.... više

116.000€ (1 784 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/7 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

157.885€ (2 356 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 2/8 spratova

Građevinsko zemljište u Popovcu 58 ari

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Popovcu, 58 ari. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se na asfaltiranoj ulici sa mogućnošću priključka na struju, vodu... više

90.000€ (15 €/m²)

  • 5797m²

Plac 1635 m2, kod Industrijske zone prema Medoševcu

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju plac gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika na ravnom zemljištu na Ledenoj steni prema Nišavi. Prodaje se 1635 m2, udeo... više

16.000€ (9 €/m²)

  • 1635m²

Plac 5521m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 5521m2. Plac je zemiljište u građevinskom području. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo... više

28.600€ (5 €/m²)

  • 5521m²

3.0, Ratko Jović

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život,... više

115.000€ (1 796 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u Proseku, 100m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća/vikendica u Proseku, sa predivnim pogledom na klisuru. Sastoji se od dnevne sobe, sa izlazom na veliku terasu, trpezarije, kuhinje... više

82.500€ (825 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,... više

133.000€ (1 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 3/3 spratova

Plac na prodaju 2056m2, Paljina

Paljina, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac 2056 m2 , poljoprivredno zemljište u Paljini , uknjižen , vlasništvo 1 kroz 1 . više

7.000€ (3 €/m²)

  • 2056m²

Pasi Poljana, plac, 1137 m2

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Pasi Poljani u blizini novog groblja na glavnom putu za Doljevac , površine 1137 m2, gradsko građevinsko zemljište. Plac... više

47.000€ (41 €/m²)

  • 1137m²