Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Kuća na Vašarištu 200m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Vašarištu površine 200m2. Kuća je etažirana i sastoji se od tri stana. Svaki stan čine hodnik, dve spavaće sobe, dnevni... više

180.000€ (900 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u Malim Pčelicama

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća sa okućnicom od 100 m2 na 5,5 ari placa. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini autobuskog stajališta i marketa. Teren... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Useljiva kuća sa podrumom

Vašarište, Jagodina

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. više

67.000€ (478 €/m²)

  • 140m²
  • /2 spratova

Bukovac - Dve kuće sa baštom ID#3000060

Bukovac, Petrovaradin, Novi Sad

Bukovac - dve porodične kuće koje se nalaze u centru sela sa velikom baštom. U neposrednoj blizini mesne zajednice, osnovne škole, trgovinske... više

143.940€ (719 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Na prodaju dve kuće sa garažom na 5.85 ari placa

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5,85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja... više

70.000€ (546 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

IZUZETNA KUCA NA MEDAK PADINI

Medakovic Iii, Zvezdara, Beograd

Izuzetna kuca na Medak padini, na uredjenom zemljistu povrsine 4 ara. Visok kvalitet gradnje, odlicna izolacija. Na placu se nalaze dve kuce,... više

700.000€ (1 682 €/m²)

  • 416m²

Nova prizemna kuća na mirnoj lokaciji

Kolonija, Jagodina

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije... više

62.500€ (811 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

Prodaja

Barajevo, Beograd

Kuca PRODAJA Barajevo 1,5km od centra Uknjizena, 1/1 68m² u osnovi, 8 ari placa; 3 nivoa; Gradska voda, gas prosao. Odmah useljiva. Pogodna... više

185.000€ (840 €/m²)

  • 220m²
  • 2/2 spratova

Vršac, Malo Središte - Središtanska 120m2

Malo Središte, Okolina, Vršac

3.0, 120m2, (dve terase), plac 4a, npr+pr+ptk, EG (podno), video nadzor, bazen, podrum, parking, ktv. Malo Središte se nalazi na obroncima... više

245.000€ (2 041 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 288m2 , 3T , 850000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Diane Budisavljevic, 5.0 kuca u nizu, 288 m2 sa 3 terase, PR + VPR + I + PTK, eg-gas, telefon,... više

850.000€ (2 951 €/m²)

  • 288m²

Kuća u Malim Pčelicama

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Malim Pčelicama od oko 200 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata koje su kao dve celine sa posebnim ulazima. U prizemlju... više

83.000€ (415 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Valjevo, centar 2 kuće, pomoćni objekat i plac ID#1511

Centar, Valjevo, Valjevo

Na prodaju: Dve kuće i pomoćni objekat u Vlajevu - Tešnjar Lokacija: Vlajewo - Tešnjar, pored Kolubare Ukupna površina parcele: 3.56 ara Prodaju... više

145.000€ (788 €/m²)

  • 184m²

OPOVO OPOVO 200m2 , 120000e

Opovo, Opovo, Opovo

Odlična, vrlo prostrana kuća, sa placem pod voćnjakom, pomoćnim zgradama, prednjim dvorištem, potpuno komforno opremljena, uz mogućnost da se... više

120.000€ (600 €/m²)

  • 200m²

Prodaje se porodična kuća kod hotela Tami residence

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište... više

230.000€ (655 €/m²)

  • 351m²
  • Prizemlje

Kuća 217 m² + pomoćni objekat 59 m², 15 ari, Ub – 240 000 € (OPREMLjENA

Ub

Na prodaju prelepa stambena kuća korisne površine 217 m² sa pomoćnim objektom u vidu dve garaže i kotlarnice u površini od 59 m², a sve to na... više

240.000€ (1 105 €/m²)

  • 217m²
  • .sprat

Sombor, Centar - Odlična, uknjižena kuća ID#3000087

centar, Sombor, Sombor

Sombor - ulica Čitaonička. Predstavljamo odličan višenamenski poslovni objekat koji je pozicioniran na jednoj od najlepših i najatraktivnijih... više

401.700€ (583 €/m²)

  • 688m²
  • Prizemlje

KUĆA SA BAZENOM!

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA! Porodična kuća u centru grada na savršenoj lokaciji, Staparski put, 140m2, uknjižena, sa 745m2 placa, od čvrstog materijala, u dobrom... više

123.600€ (882 €/m²)

  • 140m²
  • .sprat

Kuća u Končarevu sa lokalom

Končarevo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća površine 100 m² sa lokalom, u selu blizu Jagodine, u mestu Končarevo. Objekat se nalazi u okolini Jagodine i predstavlja dobru... više

30.000€ (300 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje