Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

Resanik kod Kragujevca -objekat sa dva stana, površina 133 m2 i 207m2, plac 17

Gornja Mala, Kragujevac, Kragujevac

Objekat se nalazi u selu Resnik na parceli površine 17723 m2, na kojoj postoje dva bunara (bunar arterijski bunar). U sklopu objekta... više

123.600€ (515 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Prelepa Vila na Zlatiboru, naselje Dobroselica, 105m2+ 21m2, plac 4ara

Dobroselica, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju prelepa Vila na Zlatiboru, na Borovoj Glavi, ispod galerije u vikend naselju Dobroselica- Manjak, udaljenom od Zlatibora oko 13... više

190.000€ (1 266 €/m²)

  • 150m²
  • 1/1 spratova

Stambena kuća 182 m² + Pk, 66, 15 ari, Obrenovac, Dren – 180 000 €

Dren, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju stambena kuća u Drenu površine 182 m2 + Pk, sa pomoćnom kućom i nedovršenom još jednom stambenom kućom, na ukupno 66,15 ari placa.... više

180.000€ (989 €/m²)

  • 182m²
  • 3.sprat

Vračar, Čubura, Cerska, Kuća, 74m2, 164500 EUR

Čubura, Beograd

PR+PK,kuća u zajedničkom dvorištu sa još 5 kuća, prva do ulice, uknjižena na 72m2, Etažno grejanje na struju i čvrsto gorivo. Ispod prizemne... više

164.500€ (2 222 €/m²)

  • 74m²

Kuća 145m2, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća na Bubnju 145m2, strukture P+I na placu površine 350m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više

165.000€ (1 137 €/m²)

  • 145m²
  • Prizemlje

Kuća, centar grada, 156m2

Centar, Medijana, Niš

Ekskluzivna prodaja. U ponudi porodična kuća na top lokaciji u centru, blizu pešačke zone iza Obilićevog Venca. Odlična je za porodično stanovanje... više

259.999€ (1 666 €/m²)

  • 156m²
  • 1/1 spratova

Useljiva seoska kuća u okolini Jagodine

Majur, Okolina, Jagodina

Prostrana kuća pogodna za život veće porodice Prostrano, veliko dvorište Uz glavni put. više

98.000€ (420 €/m²)

  • 233m²
  • /2 spratova

OPOVO OPOVO 200m2 , 120000e

Opovo, Opovo, Opovo

Odlična, vrlo prostrana kuća, sa placem pod voćnjakom, pomoćnim zgradama, prednjim dvorištem, potpuno komforno opremljena, uz mogućnost da se... više

120.000€ (600 €/m²)

  • 200m²

Porodična stambena zgrada pr+po

Karađorđevo brdo, Paraćin

Objekat je sazidan u tri nivoa sa voćnjakom ograđenim, struja, voda Izuzetna lokacija za odmor .Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili... više

40.000€ (333 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Sombor, Centar

Centar, Sombor

KUĆA ! Sombor je grad istorije i grad sa dušom, a ta duša sačuvana je u svim njegovim znamenitostima, jedna od njih je i kuća znatno uvučena... više

1.250.000€ (4 222 €/m²)

  • 296m²
  • .sprat

Barajevo, Barajevo, Barajevo , Kuća, 60m2, 58000 EUR

Barajevo, Beograd

U predivnoj prirodi, na samo 700m od centra Barajeva, na prodaju dve kuće na placu od 8 ari. Veća kuća ima 60 kvadrata, a manja 40 kvadrata.... više

58.000€ (966 €/m²)

  • 60m²

Zemun, Ugrinovci, Nova 27, Kuća, 172m2, 250000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Veoma lepa kuća na dva nivoa sa pripadajućim placem i dvorištem. U mirnom delu Ugrinovaca, blizu okretnice javnog prevoza kao i svih ostalih... više

250.000€ (1 453 €/m²)

  • 172m²

Zemun, Ugrinovci, 34 nova, 4.0, 138m2, 125000EUR

Ugrinovci, Beograd

Agencijski ID: 127971, 6a. Nova kuca sa garazom na placu od 6 ari. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri spavace sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom... više

125.000€ (905 €/m²)

  • 138m²

Srbobran - Uknjižena porodična kuća ID#3000104

centar, Srbobran, Srbobran

Srbobran. Porodična kuća na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini vrtića, škole i centra grada. Dva placa ukupne veličine 1.228m2, izlaz na... više

77.250€ (649 €/m²)

  • 119m²
  • Prizemlje

Kuća, selo Baličevac, Merošina 240m2, plac 33a

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kuća u selu Baličevac, udaljenom oko 15km od Niša, u opštini Merošina, sa okućnicom i pomoćnim ekonomskim objektima. Kuća je savremene... više

119.000€ (937 €/m²)

  • 127m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu, centar - kuća 166 m2, podrum 100 m2, lokal 30 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum,... više

220.000€ (743 €/m²)

  • 296m²
  • 1/1 spratova

Prodaja kuća Barajevo Beograd – porodična kuća 280m², plac 8 ari, 3 nivoa

Barajevo, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Barajevu, udaljena oko 2km od centra Barajevo, idealna za veću porodicu ili kao investicija... više

189.000€ (675 €/m²)

  • 280m²
  • /3 spratova

Okolno mesto, Čortanovci, Partizanska , Kuća, 185m2, 66500 EUR

Čortanovci, Inđija

Kuća u fazi potpune adaptacije, uknjižena na 66 m2, nakon završetka radova, biće 185 m2. Lepa pozicija, lak pristup. GREJANJE - Etažno, sprat... više

66.500€ (359 €/m²)

  • 185m²