Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

Planina, Centar, Put za Ledenice, Kuća, 138m2, 130000 EUR

Centar, Tara

Fantastična ponuda Prelepa kuća u ponudi u centru nedaleko od hotela Omorika površine 138m2 na placu od 8 ari sa mogućnošću nadogradnje još... više

130.000€ (942 €/m²)

  • 138m²

Na prodaju kuća Čortanovci – odlična lokacija, renovirana, uknjižena, pog

Čortanovci, Okolina, Inđija

Na prodaju je kuća u Čortanovcima na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na Dunav. Ova nekretnina se prostire na dva sprata i pruža savršen... više

65.000€ (833 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Kuća kod Doma zdravlja, 400 m2, plac 321 m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća u nizu, zamišljena kao stambeno - poslovni objekat, oko 400 m2 na placu od 321 m2, u mirnom... više

380.000€ (950 €/m²)

  • 400m²
  • 3.sprat

ODLIČNA KUĆA

Mlake, Sombor

KUĆA U vrlo lepom delu Mlaka, na uglu dve ulice, se prodaje kuća od 114m2 na parceli od 443m2. Kuća je mešovite građe, izolovana, u odličnom... više

54.000€ (473 €/m²)

  • 114m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se... više

60.000€ (461 €/m²)

  • 130m²
  • /2 spratova

Troiposobna kuća NOVI SAD, 154100€

Telep, Novi Sad

SEVERNI TELEP, KUĆA , UKNJIŽENA Agencijska oznaka 3091540. Cena 154100e +3% agencijska provizija. Podaje se dvorišna kuća na mirnom delu grada.... više

154.100€ (1 194 €/m²)

  • 129m²

Prodaja, Kuća, Niš, Palilula, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u ulici Starine Novaka br.8 u Nišu u širem centru. Dvospratni objekat u mirnom delu grada ukupne korisne P-100 m2 (uknjižen... više

68.000€ (680 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Dvosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 97850€

Cardak, Sremska Kamenica

UKNJIŽENA kuća u Sremskoj Kamenici, na podlokaciji Čardak, površine 132 m2, korisne površine 101 m2. Kuća je uknjižena 1/1. Plac na Kome se... više

97.850€ (741 €/m²)

  • 132m²

Grocka, Begaljica – 7. jula, 400m2

Begaljica, Grocka, Beograd

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija,... više

140.000€ (350 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja - porodična spratna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

*** Na fotografijama je prikazano idejno rešenje porodično stambene zgrade *** * CENA 120.000 € važi samo za kupovinu objekta u zatečenom stanju... više

120.000€ (214 €/m²)

  • 560m²
  • /3 spratova

Top prilika u Vrnjačkoj banji nadomak Akva parka!

Vrnjačka Banja

TOP PRILIKA U VRNJAČKOJ BANJI – KUĆA NADOMAK AKVA PARKA! Na prodaju novija, kvalitetno građena kuća u jednoj od najtraženijih turističkih... više

154.000€ (706 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u Jagodini

Centar, Jagodina, Jagodina

Prodaje se kuća od 223m2, kod Trnave. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, a nalazi se u blizini reke Belice. Izuzetna lokacija kuće, pogodno... više

140.000€ (627 €/m²)

  • 223m²
  • Prizemlje

Prostrana kuća na prodaju

Tekija, Okolina, Paraćin

Na prodaju legalizovana kuća u Tekiji koja poseduje četiri spavaće sobe,prostran dnevni boravak ,fizički odvojena kuhinja i trpezarijskim... više

75.000€ (238 €/m²)

  • 315m²
  • .sprat

ZVEZDARA SEVERNI BULEVAR 150m2 , 340000e

Severni Bulevar, Zvezdara, Beograd

VERTIKALA KUCE uknjizen ST/0 VELJKA DUGOSEVICA više

340.000€ (2 266 €/m²)

  • 150m²

Seoska kuća - Bukovče

Bukovče, Okolina, Jagodina

Seoska kuća u okolini, bliže gradu. više

65.000€ (541 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Povoljna kuća u selu Miloševo

Miloševo, Okolina, Jagodina

Kuća se sastoji od hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i prostorije ostavljene za kupatilo. Sa zadnje strane ima... više

11.000€ (183 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Kuća/Vrbovo/Vladičin Han

Vladičin Han

Kuća čvrste gradnje ukupne P-220 m2 na placu od 13,5 ar do samog magistralnog puta Vranje-Vladičin Han u mestu Vrbovo. Kuća je spratnosti prizemlje... više

60.000€ (272 €/m²)

  • 220m²
  • 2/2 spratova

Kuća od 450m2 na atraktivnoj lokaciji u gradu

Akva Park, Jagodina

Prodaje se atraktivna kuća na odličnoj lokaciji u Jagodini, u blizini Akva parka. Površina kuće: oko 450 m² Površina placa: 3.11 ari Struktura... više

230.000€ (511 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje/3 spratova