Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

PORODIČNO IMANJE

Josićko naselje, Sombor

PORODIČNO IMANJE! Na samo kilometar od centra grada! U sklopu parcele koja se proteže na oko 2000m2,nalazi se porodična stambena kuća,suteren+prizemlje+potkrovlje,uknjižena... više

360.000€ (461 €/m²)

  • 780m²
  • .sprat

Prodaje se kuća u Sušici na odlicnoj lokaciji na placu 3.2 ari , 650 m²

Sušica, Kragujevac

Prodaje se prostrana kuća kao stambena zgrada sa vise jedinica, površine 650 m² na odličnoj lokaciji u naselju Šušica, na placu od 3,5 ara.... više

250.000€ (384 €/m²)

  • 650m²
  • /2 spratova

Kuća na prodaju-Karađorđevo brdo

Karađorđevo brdo, Paraćin

Na prodaju kuća sa prostranim placem i lepim pogledom. 120m2 - kuća + 18m2 -š upa. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje... više

44.000€ (366 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Petosobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 255000€

Strazilovo, Sremski Karlovci

Kuća u Sremskim Karlovcima, na odličnoj lokaciji +++Agencijska oznaka nekretnine 391462, Sremski Karlovci . Prodajemo kuću u Sremskim Karlovcima... više

255.000€ (1 159 €/m²)

  • 220m²

Kuća sa lokalom, centar grada

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada.... više

160.000€ (730 €/m²)

  • 219m²
  • Prizemlje/1 spratova

Useljiva kuća

Tavrića obori, Jagodina

Nova, prizemna kuća Nova gradnja! 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 više

180.000€ (1 058 €/m²)

  • 170m²
  • /1 spratova

Boljevac, Rtanj - Bačevica 32+29 + 2ha 33ara 33kvm

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se srušena uknjižena porodična kuća od 32m2 + 29m2 pomoćni objekat, na parceli – građevinsko zemljište od 12a 88m2, istočno od planine... više

7.000€ (218 €/m²)

  • 32m²
  • Prizemlje

Kuća, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Vrtište. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje... više

110.000€ (785 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

PRODAJEMO PROSTRANU KUĆU – MIRNA ULICA, BLIZINA SVIH SADRŽAJA

Dom zdravlja, Ćuprija

Prodajemo prostranu porodičnu kuću ukupne površine 214 m², idealnu za veću porodicu ili za one koji žele komfor i mir, a opet blizinu svih važnih... više

70.000€ (327 €/m²)

  • 214m²
  • /2 spratova

Prelepa Vila na Zlatiboru, naselje Dobroselica, 105m2+ 21m2, plac 4ara

Dobroselica, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju prelepa Vila na Zlatiboru, na Borovoj Glavi, ispod galerije u vikend naselju Dobroselica- Manjak, udaljenom od Zlatibora oko 13... više

190.000€ (1 266 €/m²)

  • 150m²
  • 1/1 spratova

Kuća u Malim Pčelicama

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća sa okućnicom od 100 m2 na 5,5 ari placa. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini autobuskog stajališta i marketa. Teren... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

VILA! APATIN!

Širi centar, Apatin

KUĆA! APATIN, blizu Dunava, prodaje se vila veličine 195m2 na 3 etaže. Poseduje 12 soba, kompletno nameštenih, TV, klima, kablovska. Svaka soba... više

108.200€ (554 €/m²)

  • 195m²
  • .sprat

Kuća u širem centru na prodaju

Širi centar, Jagodina

Kuća u osnovi 110m2, bruto površina 220m2. Kuća ima 9 soba i 4 kupatila. u prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i dve spavaće sobe i kupatilom.... više

150.000€ (657 €/m²)

  • 228m²
  • Prizemlje/1 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva, 400m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva kuća, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više

1.300.000€ (3 250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prizemna kuća u Jagodini, Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

Prizemna kuća sa velikom terasom, potkrovlje se može preurediti za manji stambeni prostor. više

70.000€ (583 €/m²)

  • 120m²
  • /1 spratova

Kuća namenjena izdavanju i ugostiteljstvu u Banji Topilo

Vele polje, Crveni krst, Niš

Prodaje se Kuća, koja je adaptirana kao restoran a u dvorištu ima opremljene apartmane za izdavanje u Banji Topilo. Kuća se nalazi na parceli... više

150.000€ (600 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Mirijevo, Šejkina, Kuća, 400m2, 350000 EUR

Mirijevo, Beograd

Na odličnoj lokaciji, neposredno do Mirjevskog bulevara, komforna, funkcionalna kuća sa dva ulaza, dve identične vertikale od kojih je jedna... više

350.000€ (875 €/m²)

  • 400m²

Prodaje se kuća u prirodi u Velikom Drenovcu sa parcelom od 18 ari

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u opštini Veliki Drenovac, koja je pogodna za odmor u prirodi. Kuću je moguće legalizovati i priključiti na infrastrukturu.... više

22.000€ (12 €/m²)

  • 1826m²
  • Prizemlje