Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1941 oglasa

IDEALNA KUĆA ZA PORODICU!

Crvenka, Sombor

Prodaje se porodična kuća od 126m2 na velikom placu od 1421m2. Uz kuću je manji objekat koji služi kao letnja kuhinja, velika zidana šupa za... više

120.000€ (952 €/m²)

  • 126m²
  • .sprat

Prodaje se salaš, atar Čenej - Pejići

Čenej, Novi Sad

Prodaje se salaš na najplodnijoj zemlji u okolini Novog Sada. Asfaltni prilazni put. Salaš se prostire na parceli od 3.331 m2. Sve uknjiženo,... više

103.000€ (953 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Novi Sad, Telep - Uknjižena trosobna dvojna kuća ID#3000071

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Predstavljamo kompletno nameštenu, renoviranu trosobnu dvojnu kuću u neposrednoj blizini Kamenjara i... više

175.100€ (2 188 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Trosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 824000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090240. Uknjižena prelepa vikendica 119 m2 na ravnom placu od 3238 m2. Vikendica se sastoji od 3 prostorije u donjem delu... više

824.000€ (4 120 €/m²)

  • 200m²

KUĆA NA PRODAJU SREMSKA KAMENICA – ČETVOROSOBNA KUĆA 92m² NA PLACU OD 5

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je kuća na prodaju u Sremskoj Kamenici - prostrana kuća sa četiri spavaće sobe na dva sprata, površine 92 m² (uključujući terasu od... više

144.200€ (1 567 €/m²)

  • 92m²
  • /2 spratova

KOMPLETNO OPREMLJENA ZA ŽIVOT

Rokovci, Sombor

KUĆA! Rokovci,201m2,stambenog,uknjiženog prostora,prizemna kuća od čvrstog materijala,opasana fasadnom ciglom,drvena stolarija,keramika,etažno... više

85.000€ (422 €/m²)

  • 201m²
  • .sprat

Kuća 136m2, 10 ari, Kosmaj – 219.000 €

Kosmaj, Sopot, Beograd

Sofisticiran spoj luksuza, udobnosti i prirode! U jedinstvenom prirodnom ambijentu planine Kosmaj, okružena čistim vazduhom i mirom koji retko... više

219.000€ (1 610 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

KUĆA SA POTENCIJALOM

Goge, Sombor

U lepom delu Sombora, u naselju Goge, prodaje se spratna kuća od 124m2 na parceli od 450m2. Kuća je čvrste gradnje i ima tri etaže. U donjem... više

87.000€ (701 €/m²)

  • 124m²
  • 1/1 spratova

Kuća, Pantelejska crkva

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni... više

290.000€ (647 €/m²)

  • 448m²
  • 1/2 spratova

Grocka - Mali prokop 240m2

Grocka, Grocka, Beograd

5.0, 240m2 , plac 23.7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj... više

150.000€ (625 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/2 spratova

Voždovac, Dušanovac - Miodraga Pavlovića, 250m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Dušanovac - Miodraga Pavlovića kuća, 250m2 (terasa 50m2), SUT+PR+PTK, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda,... više

330.000€ (1 320 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća sa 7 soba SREMSKA KAMENICA, 700000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Luxuzna vila na Tatarskom brdu. Odlična lokacija. Pogodna za stanovanje ili kao poslovni prostor. Agencijska oznaka nekretnine 3091213, cena... više

700.000€ (2 071 €/m²)

  • 338m²

Kuća novijeg datuma kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Ovo je kuća za višečlanu porodicu. Sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve terase. Na spratu se nalazi... više

150.000€ (436 €/m²)

  • 344m²
  • Prizemlje/2 spratova

STANIŠIĆ, PORODIČNA KUĆA!

Stanišić, Okolina, Sombor

U Stanišiću se prodaje relativno nova kuća na stprat od ukupne površine sa pomoćnim prostorijama 241m2 na parceli od 825m2. Kuća poseduje 5... više

110.000€ (456 €/m²)

  • 241m²
  • 1.sprat

Grocka, Vrčin - 135m2

Vrčin, Grocka, Beograd

Grocka, Vrčin kuća, 135m2, terasa, SUT+PR, CG/podno grejanje, klima, telefon, video nadzor, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 7.94... više

155.000€ (1 148 €/m²)

  • 135m²
  • Prizemlje

KUĆA! CENTRALA

Okolina, Sombor

KUĆA! CENTRALA, na početku ulice, prodaje se porodična kuća ukupne veličine 378m2 na velikom prostranom placu od 48a. Sastoji se iz 3 etaže,... više

200.000€ (529 €/m²)

  • 378m²
  • .sprat

Voždovac, Bulevar oslobodjenja, Bulevar oslobođenja, Kuća, 1560m2, 3500000 E

Bulevar Oslobodjenja, Beograd

Na dobroj lokaciji, prelepa lux vila. Izgrađena je od vrhunskih materijala: mermer, brački kamen, vrhunska drvena stolarija... Visina u centralnom... više

3.500.000€ (2 243 €/m²)

  • 1560m²

Porodična kuća u Ritopeku, 180 m², dva nivoa i veliko dvorište

Ritopek, Grocka, Beograd

Na prodaju novoizgrađena kuća u Ritopeku, ukupne površine 180 m², sa prostranim dvorištem i garažom od 40 m². Kuća je sveže završena, kompletno... više

350.000€ (1 400 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat