Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1941 oglasa

Kuća Kragujevac 400m2, Aerodrom

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu 400m2 novije gradnje, naselje Aerodrom, na placu površine 6 ari. U pitanju su dve kuće površine 250 plus 150m2.... više

320.000€ (800 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Renovirana kuća u centru sela Jazak!

Jazak, Okolina, Irig

Na prodaju kuća na Fruškoj gori, u samom centru sela Jazak, idealna za miran život ili kao vikendica u prirodi. Kuća površine 46 m² nalazi se... više

46.350€ (1 007 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

Zvezdara, Bulbulder, Braće Ribnikar, Kuća, 140m2, 248000 EUR

Bulbulder, Beograd

Porodična kuća na Zvezdari, na placu od 1 ara, na odličnoj lokaciji, u mirnom kraju u blizini ul. Dimitrija Tucovića sa jedne strane i ul.... više

248.000€ (1 771 €/m²)

  • 140m²

Kuća na Vašarištu 200m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Vašarištu površine 200m2. Kuća je etažirana i sastoji se od tri stana. Svaki stan čine hodnik, dve spavaće sobe, dnevni... više

180.000€ (900 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odlična porodična kuća 360m2 sa pomoćnim objektom, plac 21.32 ari, Pasi Pol

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u Pasi Poljani. Nalazi se u naseljenom delu i odlična je za miran porodični život. Udaljena 4,5 km od centra Niša.... više

415.000€ (1 152 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Čukarica, Banovo brdo, -, Kuća, 260m2, 1200000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Izuzetna, komforna, kvalitetna kuća u mirnom delu Banovog brda, kompletno renovirana spolja i iznutra 2022. godine. Veoma pogodna kao poslovni... više

1.200.000€ (4 615 €/m²)

  • 260m²

Kuća sa bazenom u zelenoj oazi Sremske Kamenice

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi naše agencije izdvajamo ekskluzivnu kuću sa bazenom u Sremskoj Kamenici, jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u neposrednoj... više

190.550€ (4 142 €/m²)

  • 46m²
  • /2 spratova

Kuća sa lokalom 134m2, Bulevar Nikole Pašića

Centar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća sa lokalom na odličnoj lokaciji, na uglu Bulevara Nikole Pašića i Tekstilne ulice. Zbog svoje izuzetne lokacije, objekat je... više

149.000€ (1 087 €/m²)

  • 137m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju dve kuće u jednom dvorištu - Šest Topola

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije... više

120.000€ (670 €/m²)

  • 179m²
  • Prizemlje

Kuća PETROVARADIN, 370800€

Miseluk 3, Novi Sad

Uknjižena, samostalna kuca novijeg datuma na Mišeluku. Čine je suteren, prizemlje i sprat, pet spavaćih soba, tri kupatila (po jedno na svakoj... više

370.800€ (1 278 €/m²)

  • 290m²

Odlična kuća sa pomoćnim objektom

Crvene livade, Jagodina

*pomoćni objekat *fasada *USELJIVA više

85.000€ (425 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Kuća od 120m2 u naselju Kupusara na 7.39a placa

Kupusara, Jagodina

Kuća u naselju Kupusara ukupne površine 120m2. Sastoji se od 3 sobe, 3 kupatila, kuhinje i ostave. Mogućnost priključka na gradsku kanalizaciju... više

82.000€ (683 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u Ćupriji

Slavija, Ćuprija

Na prodaju kuća ,u mirnoj ulici, površine 300m2 na pravilnom placu površine 4.82 ara. Kuća poseduje prizemlje i sprat i može biti idealna za... više

50.000€ (166 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Trosobna kuća VRDNIK, 144000€

Centar, Vrdnik

više

144.000€ (1 028 €/m²)

  • 140m²

Kuća u Siljevici

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća u Siljevici u blizini Rekovca sa 2,55 hektara zemlje. Kuća je čvrste gradnje u kojoj može odmah da se živi. Sastoji se od dnevnog... više

26.000€ (1 €/m²)

  • 25500m²
  • Prizemlje

Troiposobna kuća NOVI SAD, 360000€

AdamoviĆevo Naselje, Novi Sad

Grbavica, mesto za miran porodičan zivot +++Agencijska oznaka 3046356. Cena je 360.000e +agencijska provizija 3 %. Prodaje se kuća na idealnom... više

360.000€ (1 285 €/m²)

  • 280m²

Porodična kuća u Sokobanji 231m2

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Prodaje se porodična kuća u Sokobanji na odličnoj lokaciji, kako za život, tako i za izdavanje, strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, površine... više

150.000€ (649 €/m²)

  • 231m²
  • Prizemlje

Kuća koja zarađuje za vas na top lokaciji!

Kajsijar, Jagodina

SAVRŠENA KUĆA KOJA ZARAĐUJE ZA VAS – TOP LOKACIJA U JAGODINI! Tražite nekretninu koja nije samo dom, već i sigurna investicija? Upravo ste... više

206.000€ (1 138 €/m²)

  • 181m²
  • .sprat