Kuća, Paraćin - Paraćin | Prodaja · 80m² · 30.000€
Jovana Skerlića 27 , Paraćin, Paraćin - Centar, Paraćin, Srbija
30.000€
375 €/m²
Paraćin Gras
Tip
Kuća
Površina
80 m²
Struktura
5+
Grejanje
Električno
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 5+
- Cena
- 30.000€
- Površina
- 80 m² (375 €/m²)
- Površina placa
- 4.75
- Ažuriran
- 12.05.2026
- ID
- 1496270
Opis
Na prodaju kuća u Paraćinu – mirna lokacija, legalizovana
Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Paraćin, u ulici Jovana Skerlića. Kuća je legalizovana i nalazi se na placu površine 4,75 ari.
Uz kuću se dobijaju i dodatni pomoćni objekti koji pružaju odlične mogućnosti za rad i odlaganje:
* radionica
* garaža sa kanalom
Na objektu je renoviran krov i urađena je nova limarija, što predstavlja veliku prednost i dodatnu sigurnost za buduće vlasnike.
Dvorište poseduje i kamin za pečenje, idealan za porodična okupljanja i uživanje.
Kuća se nalazi na mirnoj i prijatnoj lokaciji, pogodnoj za porodični život.
Za više informacija i dogovor oko gledanja, pozvati.
Kontakt info
- Kontakt osoba
- Vladimir Cvijović
- Telefon 1
- + 38160324... Prikaži broj
- Adresa
- Stevana Sremca 3
- Cvijasteam@gmail.com
Slične nekretnine
Starija kuća(vertikala)za renoviranje blizu centra grada
- 52.000€ 109 m2
Hitno se prodaje- može zamena za stan niže spratnosti
- 80.000€ 247 m2
Hitno na prodaju novosagrađena kuća na prometnoj lokaciji
- 89.000€ 536 m2
Kuća u centru grada+pomoćni objekat
- 120.000€ 200 m2
Kuća-novogradnja
- 145.000€ 230 m2
Izuzetno jeftina kuća
- 140.000€ 632 m2
LUKS KUĆA
- 180.000€ 192 m2