Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1938 oglasa

Prodaje se kuća 35m2 u Dugoj Poljani, sa kompletnim imanjem od oko 2ha

Duga Poljana, Gadžin Han, Gadzin Han

Prodaje se kuća starije gradnje 35m2 u Dugoj Poljani. Kuća je građena od tugli, ima priključke za struju i vodu. Kuću čine dve prostorije. Plac... više

17.000€ (485 €/m²)

  • 35m²
  • Prizemlje

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Karađorđevo brdo, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Poaeduje četiri prostorije, dva kupatila, veliku terasu. Uz kuću je sagrađena i garaža površine 22m2.... više

67.000€ (567 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat

Kuća 133m2, 10 ari placa, Mislođin, Obrenovac - 83.000e

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Prodaje se porodična kuća površine 133 m² na građevinskom placu od 10 ari u mestu Mislođin, udaljena svega 8 km od Obrenovca. Nalazi se uz glavni... više

83.000€ (624 €/m²)

  • 133m²
  • 1.sprat

Kuća u Surčinu sa garažom i podrumom, uknjižena

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Zastao Vam je dah, to je ono što ste tražili. Kuća snova je pred Vama sa garažom i podrumom-na visokom prizemlju veliki trosoban, raskošan stan... više

235.000€ (2 117 €/m²)

  • 111m²
  • .sprat

Vikendica na Vlasinskom jezeru, 120 m2 na 315 m2 placa

Vlasina Rid, Surdulica, Surdulica

Na prodaju potpuno renovirana kuća na Vlasinskom jezeru, 120m2 na 315 m2 placa, 400m od jezera. Kuća se sastoji od prizemlja koje čine dnevna... više

160.000€ (1 333 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA SA BAZENOM!

Gornja Varoš, Sombor

KUĆA! Porodična kuća u centru grada na savršenoj lokaciji, Staparski put, 140m2, uknjižena, sa 745m2 placa, od čvrstog materijala, u dobrom... više

123.600€ (882 €/m²)

  • 140m²
  • .sprat

Kuća u Kragujevcu - Stanovo, blizina Green Hilla, 120m2, plac 565 m2

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Stanovo, blizina Green Hilla, površine 120 m2, na placu površine 565 m2. Plac je ograđen, kuća novije gradnje. Izgrađena... više

159.000€ (1 325 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Seosko domaćinstvo u selu Sepci kod Rače - Kuća sa pomoćnim objektima, loka

Jasenica, Rača, Rača

Na prodaju, seosko domaćinstvo u šumadijskom selu Sepci, na pola puta od Topole prema Rači i Smederevskoj Palanci, na par kilometara od planiranog... više

51.500€ (251 €/m²)

  • 205m²
  • Prizemlje

Kuća, Sićevo

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća na lepoj lokaciji sa prelepim pogledom. Kuća se nalazi u Sićevu u blizini Kafane Mali Vikend. Kuća se... više

105.000€ (420 €/m²)

  • 250m²
  • 2.sprat

Prodajem Kuću u blizini centra

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća površine 200 plus 100mkv dograđenog nezavršenog dela u sivoj gradnji.na placu površine 4,5 ari izgradjena... više

160.000€ (533 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stembeno poslovni prostor, Jagodin mala

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaji stambeno poslovni prostor, sa odličnom pozicijom za obavljanje različitih delatnosti. Sastoji se od tri etaže, na prvoj etaži se... više

288.000€ (800 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Kuća sa placem u Surčinu, za adaptaciju

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kuća prizemna za renoviranje na 8 ari placa sa širinom fronta 16 metara i dužinom 50 metara ograđenog dvorišta. Kuća je uknjižena, prazna... više

152.000€ (1 520 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Dve kuće , a jedna cena!

Tabane, Jagodina

Na prodaju dve kuće u jednom od mirnijih delova Jagodine – naselju Tabane. Idealna prilika za one koji žele svoj dom, dvorište i dodatni prostor... više

85.000€ (1 164 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

Kuća u izgradnji, Surčin

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kuća u izgradnji-do prve ploče na 5 ari placa. Širina placa je preko 18 metara, dužina preko 23 metra. Prilaz kući putem posutim tucanikom.... više

135.000€ (1 323 €/m²)

  • 102m²
  • .sprat

KUĆA SA TRI LOKALA

Centar, Sombor

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu... više

90.000€ (505 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat

U ponudi objekat sa sportskim terenima

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodaje se plac površine 19,65 ari na kome su smeštena dva teniska terena sa površinama od po 261m2. Na samom placu postoji i stambeno poslovni... više

110.000€ (859 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

Kuca u izgradnji

Trnava, Jagodina

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici... više

29.000€ (145 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Fina porodična kuća 290m2, sa prelepim pogledom, iznad hotela Panorama

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

110.000€ (379 €/m²)

  • 290m²
  • 1/1 spratova