Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1938 oglasa

PRODAJEMO KUCU-VIKENDICU U LISOVICU KOD BARAJEVA

Barajevo, Barajevo, Beograd

Predstavljamo vam prelepu prostranu vikendicu u savrsenom stanju,. Veoma svetla, lepo I moderno uredjena sa 4 funkcionalne spavace sobe I 2... više

169.000€ (1 408 €/m²)

  • 120m²

Kuća na prodaju, Jagodina, Solaris

Solaris, Jagodina

Kuća iz nivoa, na Solarisu, dva dnevna prostora i osam spavaćih soba. Idealna za višečlanu porodicu. Grejanje: kotao na cvrsto gorivo i kotao... više

240.000€ (738 €/m²)

  • 325m²
  • Prizemlje/3 spratova

Vrlo lepa porodična kuća u Grmovcu

Dobanovci, Surčin, Beograd

Savršena kućica u cveću sa travom oko nje nalazi se nadomak Dobanovaca, u Grmovcu. Sa odličnim gradskim prevozom, autobusom 707, Vi ste očas... više

160.000€ (1 454 €/m²)

  • 110m²
  • .sprat

OAZA MIRA ZA PORODICU

Gornja Varoš, Sombor

SPRATNA KUĆA NA 10 MINUTA OD CENTRA GRADA. Ova lepo očuvana spratna kuća se nalazi iza Ekonomske škole. Kuću od oko 213m2 čine tri etaže, suteren,... više

97.000€ (455 €/m²)

  • 213m²
  • 1/1 spratova

Spratna kuća sa pom.prostorom, Vrtište, plac 12 ari

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetno građena spratna kuća u Vrtištu, na urbanoj i mirnoj lokaciji, sa pom. prostorijama, ostavama i garažom... više

130.000€ (580 €/m²)

  • 224m²
  • 2/2 spratova

NA PRODAJU – Porodična kuća / investicija 413m2

Novo Selo, Okolina, Vrnjačka Banja

Na prodaju porodična kuća u mirnom i atraktivnom naselju Novo Selo, u neposrednoj blizini Vrnjačke Banje. Objekat se nalazi na parceli na kojoj... više

180.000€ (435 €/m²)

  • 413m²
  • .sprat

Spratna kuća u Rakitovo

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu.Prizemlje useljivo,poseduje dn.sobu,kuhinju sa trepezarijom,kupatilo(laminat,parket).Na... više

80.000€ (459 €/m²)

  • 174m²
  • /2 spratova

PRAVI POTENCIJAL U SRCU GRADA!

Širi centar, Jagodina

Zamislite savršenu lokaciju u samom srcu grada, gde vam je sve nadohvat ruke – i sada zamislite da tu posedujete 452 m² čistog potencijala na... više

130.000€ (287 €/m²)

  • 452m²
  • 2.sprat

Prodaje se seoska kuća u selu Mokra

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Prodaje se porodična kuća uknjižena na 53m2 u selu Mokra 3 km od Bele Palanke. Kuća je na parceli 440m2, plac se blago spušta od od ulice na... više

36.000€ (679 €/m²)

  • 53m²
  • Prizemlje

Vikendica, Donji Matejevac, 24 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju prelepa vikendica , smeštena u mirnom i zelenom delu Donjeg Matejevca, opština Pantalej, udaljena od asfaltnog puta oko 600m. Idealna... više

19.000€ (791 €/m²)

  • 24m²
  • Prizemlje

Porodična kuća u Gornjem Barbešu

Gornji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Prodaje se kuća, u osnovi 88m2, prizemlje sprat i potkrovlje. Kuća se nalazi na parceli od 335m2, ali se na korišćenje dobija jos jedna parcela... više

55.000€ (275 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Domaćinstvo sa kućom i plastenicima, Kutleš

Kutleš, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća sa plastenicima u selu Kutleš, kuća se nalazi na placu od 2701 m2. Kuća se sastoji od lođe, hodnika,... više

90.000€ (642 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća

Ribare, Okolina, Jagodina

Na prodaju porodična kuća u Ribaru, površine 194 m², smeštena na prostranom placu od 20,01 ar. Kuća je namestena i predstavlja idealnu priliku... više

97.000€ (500 €/m²)

  • 194m²
  • .sprat

Zlatibor, Bela zemlja-360m2 kuća+objekat 231m2 na 20ari

Zlatibor

Prodaje se pazljivo odrzavana porodicna kuca na Zlatiboru (Bele zemlje) idealna za miran zivot ili beg u prirodu.Prostire se na suturen,prizemlje... više

169.000€ (285 €/m²)

  • 591m²
  • 1.sprat

Kuća, Knjaževac

Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac

Na prodaju kuća sa garažom i pomoćnim objektima u Knjaževcu u blizini Policijske stanice. Kuća je površine 200m2, sastoji... više

65.000€ (325 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća – blizina bolnice, 350m² sa garažom za kamione od 80m²

Bolnica, Ćuprija

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini bolnice, prodaje se velika trospratna kuća površine 350 m². Kuća je funkcionalno raspoređena i... više

170.000€ (485 €/m²)

  • 350m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

190.000€ (1 187 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Zemun, Altina, Viktora Starčića, 5.0, 106m2, 220000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 131696, 2a, struja, garaza, dvoriste/basta. Na prodaju porodicna kuca u Zemun, smestena u mirnoj i tihoj ulici, idealna za porodican... više

220.000€ (2 075 €/m²)

  • 106m²