Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

Prodajem kucu u Zemunu-Plavi Horizonti

Plavi Horizonti, Zemun, Beograd

Kuca 170 m2, garaza(mini hala) 70m2 na oko 5 ari. Ukupna povrsina objekt 240m2. Zemun-Plavi horizonti, glavna ulica.Poseban ulaz garaza dvoriste. Za... više

245.000€ (1 020 €/m²)

  • 240m²

Prodaja kuće u Raški

Širi centar, Raška, Raška

Na prodaju kuća u širem centru Raške, renovirana, polunameštena. Ostale info kontakt. više

120.000€ (750 €/m²)

  • 160m²
  • 2/2 spratova

Sremska Mitrovica, Ležimir, Banijska, 5.0, 180m2, 125000EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada... više

125.000€ (694 €/m²)

  • 180m²

Kuca na prodaju Novi Sad-Detelinara

Detelinara, Novi Sad

Prodajemo kuću, ukupne površine 224 m2, na Detelinari, Avijatičarsko naselje. Na parceli od 421 m2 su četiri stambene jedinice, objekti su građevinski... više

250.000€ (1 116 €/m²)

  • 224m²

Predivna kuća u Mladenovcu

Mladenovac, Beograd

U mirnom delu Mladenovca prodaje se opremljena lux kuća od 290m2, na tri nivoa, izgradjena 2005. godine, sa 6 ari placa. Kuća je nameštena,... više

250.000€ (862 €/m²)

  • 290m²
  • 3.sprat

Višnjička Banja,kuća sa pogledom na Dunav

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Uknjižena kuća u mirnom deliu Višnjicke banje na parceli od 5 ari, idealna za porodicni život. Udaljena 7 km od centra grada. Površina kuce... više

850.000€ (1 972 €/m²)

  • 431m²

Centar Zemuna kuca sa dva stana-retko u ponudi

Centar, Zemun, Beograd

U centru Zemuna kuca sa dva stana, u prizemlju kuce salonac od 75m2 trosoban, plafon visine 3m, kompletno nov namestaj i tehnika, PVC, debljina... više

449.950€ (1 914 €/m²)

  • 235m²

Prodaja

Barajevo, Beograd

Kuca PRODAJA Barajevo 2km od centra Uknjizena, 1/1 68m² u osnovi, 8 ari placa; 3 nivoa; I nivo- Trpezarija, kuhinja, d. boravak, s. soba; II... više

185.000€ (2 720 €/m²)

  • 68m²
  • 2/2 spratova

Kuca u samom centru Starih Banovaca

Stari Banovci, Stara Pazova

Na prodaju kuća na izuzetnoj lokaciji. Centar Starih Banovaca. U blizini Dunava, crkve,škole... Kuća izlazi na dve ulice. Izuzetna lokacija... više

150.000€ (1 000 €/m²)

  • 150m²

Irig, Banja Vrdnik, , 5.0, 105m2, 143000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 129154, 4.31a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking,... više

143.000€ (1 361 €/m²)

  • 105m²

Aranđelovac, Partizani, , 3.0, 82m2, 75000EUR

Darosava, Aranđelovac

Agencijski ID: 128768, 29a, spratna, jedan sprat, struja, terasa(3), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

75.000€ (914 €/m²)

  • 82m²

Sremska Mitrovica, Manđelos, Timočka, 2.5, 120m2, 54000EUR

Manđelos, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 126477, 11.58a, spratna, potkrovlje, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza,... više

54.000€ (450 €/m²)

  • 120m²

Sremska Mitrovica, Ležimir, Banovac, 2.5, 140m2, 150000EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 121900, 53.69a, spratna, struja, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta,... više

150.000€ (1 071 €/m²)

  • 140m²

Voždovac, Avala, , 4.5, 230m2, 800000EUR

Avala, Beograd

Agencijski ID: 126187, 14a, struja, bazen, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

800.000€ (3 478 €/m²)

  • 230m²

Grocka, Vrčin, Beogradska, 5.0, 400m2, 510000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 115407, 16a, prizemna, pr+pk, struja, bazen, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(3),... više

510.000€ (1 275 €/m²)

  • 400m²

Sremska Mitrovica, Manđelos, Fruškogorska, 3.5, 120m2, 84200EUR

Manđelos, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 121052, 22.99a, spratna, struja, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza(2), parking, dvoriste/basta,... više

84.200€ (701 €/m²)

  • 120m²

Voždovac, Avala, Prnjavor , 3.0, 100m2, 180000EUR

Avala, Beograd

Agencijski ID: 117486, 17a, pr, struja, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, ostava, cela.... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 100m²

Irig, Vrdnik, , 5.0, 229m2, 164800EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 120127, 15.92a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta,... više

164.800€ (719 €/m²)

  • 229m²