Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9982 oglasa

Preševska, petosoban lux stan ID#1633

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

PRODAJA Stan 5.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Gradska bolnica, , Preševska, 155m2, 550000 eur . Agencijska provizija 2% više

550.000€ (3 548 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 155m²
  • 6/6 spratova

Troiposoban stan u strogom centru Jagodine sa garažom

Centar, Jagodina

Prodaja ili zamena za stan u Beogradu! Ovaj stan Vam nudi više opcija,možete ga koristiti kao poslovni prostor jer je odlično pozicioniran,a... više

126.000€ (1 594 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 300000€

Grbavica, Novi Sad

Uknjizen troiposoban stan na Grbavici, kuhinja odvojena sa prirodnom ventilacijom, trpezarija posebno, dva mokra cvora, dvostroano orjentisan,... više

300.000€ (3 225 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 93m²
  • 1/6 spratova

Autokomanda, Jove Ilića, 127m2 ID#1657

Autokomanda, Voždovac, Beograd

U srcu jednog od najprestižnijih i najtraženijih delova Voždovca, u ekskluzivnoj zoni ulice Jove Ilića, nadomak Autokomande, nalazi se reprezentativan... više

520.000€ (4 094 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 127m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 167000€

Liman 2, Novi Sad

TROSOBAN STAN , LIMAN II +++Agencijska oznaka 1102336 , cena stana je 167.000 eura + agencijska provizija 3 %. Prodaje se renoviran delimično... više

167.000€ (2 982 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 8/10 spratova

Novi Sad, Adice - Uknjižen, namešten troiposoban stan ID#1000850

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Mirona Đorđevića. Uknjižen, kompletno namešten troiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa... više

173.000€ (2 276 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 1/2 spratova

VOZDOVAC KUMODRAZ 3753m2 , 750600e

Kumodraz, Vozdovac, Beograd

Kumodraz, Bulevar Peka Dapcevica, 3 753 m2, gradsko gradjevinsko zemljiste, informacija o lokaciji, uknjizeno. Plac ukupne povrsine od 37.53... više

750.600€ (200 €/m²)

  • 3753m²

Lep plac blizu naselja Barje Čifluk Kod Pirota, 18ari

Barje Čiflik, Pirot, Pirot

Na prodaju lep plac na samo 3.5km od Pirota ispred naselja Barja Čiflik. Uknjižene površine 1830m2. Nalazi se pored asvaltnog lokalnog puta,... više

6.000€ (3 €/m²)

  • 1830m²

Knez Mihailova, duplex, odlična investicija ID#1523

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban stan od 170m2, (uknjiženo... više

887.888€ (5 222 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 170m²
  • 5/6 spratova

Građevinsko zemljište 25 ari, Zvečka, Obrenovac – 42000e

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom području u Zvečkoj, opština Obrenovac, ukupne površine 25.19 ari. • Nalazi se na mirnom I lepom mestu, pogodnom... više

42.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Veternik, , 3.0, 40m2, 74000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131606, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 31 m2 u izgradnji. 2 spavace sobe 8,71 m2 i 6,85 m2. Dnevna... više

74.000€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 40m²

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Njiva u zmiču

Zmič, Ćuprija

Njiva trece klase,potes Zmič. više

3.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

3.0, Centar, Pravni fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na prvom spratu, u porodičnoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini ekonomskog i pravnog fakulteta. Stan ima 106 m2,sastoji... više

160.000€ (1 509 €/m²)

  • Garsonjera
  • 106m²
  • 1/1 spratova

VRACAR CRVENI KRST 54m2 , (L) , 235000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Na prodaju je stan u jednoj od najlepših zgrada u Beogradu, na prestiznoj lokaciji u blizini Kalenic pijace, u srcu Vracara.Odlican prostor,... više

235.000€ (4 351 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 250000€

Kej, Novi Sad

<p>Dvosoban, Kej, odličan ! Prelepa lokcija !&nbsp; Agencijska oznaka stana 1102451,&nbsp;</p><p>Cena stana je 250000 e + agencijska provizija... više

250.000€ (3 906 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Četvorosoban stan kod Aqua parka sa garažom

Akva Park, Jagodina

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade... više

186.000€ (1 706 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 5/5 spratova

ODLIČNA KUĆA ZA VEĆU PORODICU U APATINU!!!!

Širi centar, Apatin

Kuća-Apatin Prodaje se porodična spratna kuća površine 91m2 na placu od 5a u mirnom delu Apatina,sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od... više

88.000€ (967 €/m²)

  • 91m²
  • .sprat