Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9982 oglasa

Lokal u centru kragujevca, 79m2,

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kompletno sređen poslovni prostor u centru Kragujevca, površine 79 m2, koji se nalazi u sklopu stambeno poslovne zgrade. Pogodan... više

108.500€ (1 373 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Plac u građevinskom području Kosmaja

Kosmaj, Sopot, Beograd

Uknjižen plac 1/1, bez tereta i zabeležbi. Plac od 1h 16ari nalazi se na vrlo lepom, urbanom delu Kosmaja u katastarskoj opštini Drlupa. Agencijska... više

120.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Vikendica 40m² sa privatnim izlazom na Tisu, 7 ari placa, Bačko Gradište - 7

Bačko gradište, Bečej

Prodaje se uređena vikendica na izuzetnoj lokaciji u prirodnom i mirnom okruženju, idealna za odmor, vikend boravak ili uživanje pored reke.... više

79.000€ (1 975 €/m²)

  • 40m²
  • .sprat

Parcela 5608m2 na kraju Čamurlije

Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju parcela poljoprivredno zemljište. Njiva četvrte klase površine 5608m2. Parcela se nalazi u delu obradivog zemljišta. Privatna svojina... više

11.000€ (1 €/m²)

  • 5608m²

Stan u kući 122m2 sa lokalom 20m2 kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan u kući sa lokalom u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra... više

250.000€ (1 760 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 4/7 spratova

Odlična ponuda! Plac 2495m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u vikend naselju Donji Matejevac, u blizini preduzeća PIK- Niš. Plac je uknjižene površine 2495m2, lepog pravougaonog... više

52.000€ (20 €/m²)

  • 2495m²

SAVSKI VENAC CENTAR 136m2 , T , 280000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! TERASA 70 m2! RETKO! Centar, Durmitorska, 3.0, 136 m2 sa terasom od 70 m2 (66 m2 grejne povrsine + terasa... više

280.000€ (2 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 136m²
  • 9.sprat

Novi Sad, Centar - Uknjižen ulični lokal ID#8000095

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Gajeva. Predstavljamo ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja...Ovaj... više

64.600€ (3 800 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Ilićevo plac 7,66 ari

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Ilićevu od 7,66 ari. Plac se nalazi u naselju Ilićevo na 500m od škole. Zemljište u građevinskom području po kulturi... više

15.800€ (20 €/m²)

  • 764m²

INVESTICIJA KOJA SE ISPLAĆUJE – Lokal 16 m², Tabane

Tabane, Jagodina

Prodaje se lokal od 16m² -Dobra pozicija -Površina: 16 m² -Pogodan za kancelariju, menjačnicu, agenciju, trafiku ili uslužnu delatnost - Dobra... više

9.000€ (562 €/m²)

  • 16m²
  • Prizemlje

SAVSKI VENAC DEDINJE 415m2 , 1900000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

KUĆA KOJU PRE SVEGA TREBA VIDETI JER JE TEŠKO REČIMA OPISATI SVE MOGUĆNOSTI I POTENCIJALE KOJE IMA I PRUŽA OVAJ BISER NA TRŽIŠTU. FOTOGRAFIJE... više

1.900.000€ (4 578 €/m²)

  • 415m²

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.5, 60m2, 138000 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

138.000€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

Trosoban stan PETROVARADIN, 133900€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092872 - Uknjižen trosoban dupleks u zgradi iz 2011. godine u centru Petrovaradina. Donja etaža stana se sastoji od velikog... više

133.900€ (1 969 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Veternik, , 4.0, 65m2, 104688EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131613, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* DUPLEX 65,43 m2 u izgradnji. 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2... više

104.688€ (1 610 €/m²)

  • 4 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju poslovni objekat

Gloždak, Paraćin

-Na prodaju poslovni objekat, restoran sa prenoćištem i hala na odličnom mestu na glavnoj ulici odmah uz auto-put. -Restoran sa kvadraturom... više

450.000€ (227 €/m²)

  • 1974m²
  • Prizemlje/4 spratova

+ČUKARICA VN 3292

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Na prodaju – izuzetan stan na početku Banovog brda. Ova nekretnina predstavlja pravu retkost na tržištu – spoj vrhunske lokacije, izuzetne... više

699.000€ (2 773 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 252m²
  • 4/8 spratova