Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9988 oglasa

Odlično građevinsko zemljište u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

*ima starih objekata na placu, za rušenje više

117.250€ (35 €/m²)

  • 3350m²

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

138.375€ (1 504 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • Prizemlje/5 spratova

STAN CUKARICA BELE VODE 94m2 , T , 163000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Momčila Čedića, UKNJIŽEN, petosoban dvoetažni stan sa terasom i 2 kupatila stambena zgrada, sprat:... više

163.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 3.sprat

Ekskluzivna kuća u Zrenjaninu ID#3000015

Centar, Zrenjanin, Zrenjanin

Zrenjanin, Centar. Predstavljamo ekskluzivnu, porodičnu, aristokratsku kuću od 380m2 spratnosti prizemlje i sprat, koja je pozicionirana na... više

391.400€ (1 030 €/m²)

  • 380m²
  • 1/1 spratova

Okolno mesto, Zova, -, 2.0, 50m2, 85000 EUR

Zova, Zlatibor

Jako lepo sređen i opremljen apartman u mirnom naselju Zova, poseduje odvojenu spavaću sobu, daljinsko grejanje, parking u naselju. Ag. prov... više

85.000€ (1 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Jednoiposoban stan VETERNIK, 83000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102621 - Uknjižen dvosoban stan u Veterniku. Poseduje dve sobe i kuhinju sa trpezarijom. Terasa sa pogledom na dvorište.... više

83.000€ (2 128 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Čenej, Pejićevi Salaši - Odličan plac u mirnom delu naselja ID#7000089

Čenej, Novi Sad, Novi Sad

Čenej, Pejićevi Salaši – Predstavljamo plac ukupne površine 3.319m2 na kom se nalaze tri ruševna objekta koja su uknjižena. Plac se nalazi u... više

97.850€ (29 €/m²)

  • 3319m²

Kuća na prodaju

Gloždak, Paraćin

Na prodaju kuća novije gradnje u mirnom delu grada,bez ikakvih ulaganja Kuća se prodaje sa svim stvarima više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • .sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 278100€

Liman 3, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100734 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex na Limanu 3, u neposrednoj... više

278.100€ (2 648 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova

STARI GRAD CENTAR 50m2 , 300000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trg Republike, Dositejeva, 2.0, 50 m2, bez terase, PR od V spratova, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje

Savski venac, stadion Partizan - Zvečanska 87m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

3.0, 87m2 (terasa), 1/5, CG, lift, dve inverter klime, podrum, video nadzor, parking, luksuzno renoviran, bez ulaganja. Zvečanska ulica se... više

368.000€ (4 229 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan, Duvanište, 43m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban, komforan stan u Duvaništu. Stan je uknjižene površine 43m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade od šest spratova... više

117.000€ (2 720 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 4/6 spratova

Poljoprivredno zemljište u Lebini

Lebina, Okolina, Paraćin

Omogućen prilaz njivi. Nije fiksna cena. više

2.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuća-hitno

Striža, Okolina, Paraćin

Na prodaju kuća za renovaranje do samog puta Mostoji mogućnost dogovora oko cene više

18.000€ (90 €/m²)

  • 199m²
  • .sprat

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU ZA KOMPLETNO RENOVIRANJE!

Centar, Sombor

Na prodaju trosobna kuća površine 128 m² koja se nalazi na placu veličine 3a (162 m² su njive iza kuće). Kuća deli dvorište s još jednom stambenom... više

56.650€ (442 €/m²)

  • 128m²
  • Prizemlje

GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 134000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.12 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

134.000€ (1 654 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2.sprat

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji – Lipar!

Lipar, Jagodina

U ponudi je plac idealne površine i pravilnog oblika, smešten pored puta na izuzetno atraktivnoj lokaciji u naselju Lipar. Ova pozicija pruža... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom ID#599478

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja,... više

248.000€ (4 203 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 3/9 spratova