Durlan, Pantelej, Niš
Prodaje se stan na prizemlju u kvalitetnoj starijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini OŠ Miroslav Antić. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila,... više
123.750€ (2 334 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Obilićev venac, Maršala Birjuzova, kod javne garaže, 109m2 + dvorišni deo 48m2, PR/1. Uknjižen na 109m2. Vlasništvo 1/1. Bez zabeležbi... više
550.000€ (5 045 €/m²)
Palilula, Palilula, Niš
Na prodaju kuća na Paliluli u bilizini škole Kole Rašić. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata sa mogućnošću iskorišćenja i tavanskog prostora.... više
129.000€ (1 057 €/m²)
Strelište, Jagodina
Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje... više
68.000€ (1 283 €/m²)
Centar, Inđija
2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih... više
130.000€ (1 805 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju ulični lokal u neposrednoj blizini okretnice u Mokranjčevoj ulici. Uknjižena površina lokala je 46m2 i sastoji se iz prostrane prostorije... više
53.000€ (1 152 €/m²)
Zemun-centar, Zemun, Beograd
4. 0, 142m2, 2/2, EG sa posebnim brojilom, telefon, interfon, video nadzor, parking Kada Vas put navede u Zemun, ako ste namerili do Gradskog... više
280.000€ (1 971 €/m²)
Gornja Toponica, Crveni krst, Niš
Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca... više
80.000€ (470 €/m²)
Braće Jerković, Beograd
Prodaje se jednosoban stan na 11-om spratu zgrade sa dva lifta, u vrlo lepom delu naselja Braće Jerković. Stan je jednosoban, lako adaptibilan... više
130.000€ (2 653 €/m²)
Okolina, Sombor
POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE! U Šaponjama na samo 2 km udaljeno od Sombora prodaje njiva 1.klase površine 8300m2 , do asfalta,a pored je atarski... više
15.500€ 0 €/m²)
Zvečka, Obrenovac, Beograd
Na prodaju kompletno opremljena i funkcionalna farma pilića/koka nosilja, smeštena na odličnoj lokaciji u Zvečkoj, uz Šabački put. Idealna prilika... više
450.000€ (2 760 €/m²)
Kraljevo
Na prodaju porodična kuća površine 300m2, odmah useljiva sa dva nezavisna trosobna stana od 90m2, garaža i kotlarnica u prizemlju i potkrovlje... više
217.500€ (725 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Agencijska oznaka 1102641 CENA 105.000e + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA Na prodaju svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 40m² na Novom naselju.... više
105.000€ (2 625 €/m²)
Autoput Za Zagreb, Beograd
Plac na izuzetnoj lokaciji, gradjevinsko zemljište, poseduje lokacijske uslove, mogućnost izgradnje stambene zgrade. Na placu se nalazi stara... više
135.000€ (135 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Obilicev venac, 1.0 lokal od 45 m2, bez terase, -2 od III sprata, cg, telefon, lift, interfon,... više
90.000€ (2 000 €/m²)
Centar, Sombor
STAN! APARTMANI! U samom Centru grada,pešačkoj zoni,u objektu koji je sačuvao svoju istoriju kroz očuvane hodnike,terase,kovano gvoždje na ogradama,šalukatre,kamen... više
361.000€ (967 €/m²)
Petrovac, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju parcela od 6,52 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko... više
23.000€ (35 €/m²)
Ćuprija
Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 18,67 a u Mijatovcu, pored Ćuprije. Parcela je pogodna za različite namene, a dodatnu vrednost... više
2.900€ 0 €/m²)