Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9989 oglasa

- brus sf 2619

Okolina, Brus

Plac, 1/1, sa izvorom pitke vode, do Brzecke reke, do glavnog regionalnog puta iz pravca Beograda. Do gondole udaljen 9km. Na placu struja i... više

15.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan kod Gradske bolnice, 50 m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan na 14. spratu kvalitetne zgrade na Bul.Dr.Zorana Đinđića, kod Gradske bolnice, blizu svega potrebnog... više

103.100€ (2 062 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 14/16 spratova

Na prodaju stan 75m2 u samom centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosobni stan površine 75m2 u samom centru grada. Stan je na prvom spratu u starijoj ali održavanoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji... više

155.000€ (2 066 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/7 spratova

Poslovni prostor, Vojna bolnica

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor u blizini Vojne bolnice. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od bolnice, Kliničkog centra, Medicinskog fakulteta.... više

280.000€ (1 609 €/m²)

  • 174m²
  • Prizemlje

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom ID#599478

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja,... više

248.000€ (4 203 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 3/9 spratova

Prodaja trosobnog stana

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5/5 spratova

Kuća u Stanovu, sa odličnim placem

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Porodična kuća u naselju Stanovo, na placu pravilnog oblika, na uglu dve ulice, površine 5 ari. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća... više

150.000€ (555 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

Stara Pazova, Stari Banovci - Selo, 18.34a

Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Stari Banovci - Selo plac, 18.34 ari, front prema ulici 12metara U Starim Banovcima, na putu za Staru Pazovu, u stambeno-poslovnoj... više

82.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stan 67m2 grejne površine sa tri terase koje su još 11m2 u lepom, mirnom delu Duvaništa, u blizini su trgovinskih lanaca, škola ,... više

154.500€ (1 980 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/9 spratova

Šestosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 210000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3089873 - Cena + agencijska provizija od 3%. Uknjižena spratna kuća u mirnom delu Čardaka. Ravan plac sa lepim platoom... više

210.000€ (1 111 €/m²)

  • 189m²

Garsonjera NOVI SAD, 77000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102651, cena nekretnine je 77.000 e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Telep, 26 m2, garsonjera, drugi sprat. Useljiva,... više

77.000€ (2 961 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 2/4 spratova

Plac, Donje Vlase, 833 m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac na putu za Donje Vlase, površine 833 m2. Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište. Vikend naselje. U okruženju ima objekata.... više

27.000€ (32 €/m²)

  • 833m²

PLAC SREMSKA KAMENICA, 117420€

Miseluk, Sremska Kamenica

Uknjižen plac na magistralnom glavnom putu koji vodi od Mišeluka prema Rumi. Nalazi se ispod Instituta za KV bolesti. Građevinska parcela, širine... više

117.420€ (154 €/m²)

  • 760m²

Trosoban stan NOVI SAD, 297500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 51.67m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

125.050€ (2 451 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Rumenka, , 5.0, 150m2, 300000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 132199, 5.46a, spratna, 1, terasa. LUX MONTAZNA KUCA 150 m2 u izgradnji. Plac 546 m2. 10 min od Novog Sada. DONJI DEO: *****m2,... više

300.000€ (2 000 €/m²)

  • 150m²

PP, Darvinova pošta, Kumodraška, 79, 15m2

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

PP, Darvinova pošta, Kumodraška, 79,15m2, 1/7, EG, lift Novogradnja na Voždovcu, Kumodraška ulica kod pošte. U izgradnji, useljiva zgrada do... više

237.000€ (3 000 €/m²)

  • 79m²
  • 1/7 spratova

NOV DVORIŠNI STAN

Centar, Apatin

Nedaleko od centra Apatina se prodaje potpuno nov dvorišni stan od 44m2. Kuća je čvrste gradnje, po podu je nov laminat i pločice. Stan čine... više

37.000€ (840 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje