Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9989 oglasa

Plac za gradnju - poslovna namena, kod Yure, pored puta, 24,46 ara

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju građ. zemljište u Radnoj zoni Donje Mađurovo, pored magistralnog puta ka Leskovcu, u blizini Yure i Šinvon-a. Plac... više

61.150€ (25 €/m²)

  • 2446m²

Dvosobna kuća NOVI SAD, 154500€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090755 - Uknjižen dvosoban stan od 50m2 u kući, na Telepu. U postupku legalizacije još 30m2. Nalazi se u blizini Bulevara... više

154.500€ (1 931 €/m²)

  • 80m²

Okolno mesto, Čortanovci, Partizanska , Kuća, 185m2, 66500 EUR

Čortanovci, Inđija

Kuća u fazi potpune adaptacije, uknjižena na 66 m2, nakon završetka radova, biće 185 m2. Lepa pozicija, lak pristup. GREJANJE - Etažno, sprat... više

66.500€ (359 €/m²)

  • 185m²

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 ID#599007

Centar, Stari Grad, Beograd

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 U najlepšem delu Palmotićeve ulice (kod Milutina Bojića) za prodaju salonski stan površine 110m2. Stan se... više

495.000€ (6 780 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/5 spratova

Žunje kod Knića, blizina Gružanskog jezera - površina 663 m2, poljoprivred

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restoran La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću... više

8.000€ (12 €/m²)

  • 663m²

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

103.752€ (1 330 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 5/5 spratova

Zlatibor, apartman 2.5, Obudojevica

Čajetina, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju apartman u naselju Obudojevica na Zlatiboru. Nalazi se na visokom prizemlju stambenog objekta spratnosti Pod+Pr+I+Pot. Objekat je... više

89.000€ (1 745 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

+ZVEZDARA VN 3316

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

Sremski Karlovci, Ešikovac - Plac ID#7000071

Belilo, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci, Belilo - potez Ešikovac. Predstavljamo plac u građevinskom području. Nalazi se na putu za Stražilovo. Veličina placa 3.371m2,... više

206.000€ (61 €/m²)

  • 3371m²

Lokal/Centar Jagodine

Centar, Jagodina

*deo placa ispred lokala više

75.000€ (833 €/m²)

  • 90m²
  • /2 spratova

Plac za gradnju, 1400m2, put za Gornju Toponicu

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac za gradnju porodične kuće, gradsko građevinsko zemljište na Toponičkom putu površine 1400m2. Front do glavne ulice oko... više

59.000€ (42 €/m²)

  • 1400m²

Kuća u Ćupriji na odličnoj lokaciji - prodaja

Centar, Ćuprija

Kuća površine 250m2 na placu od 6.63a i pomoćnim objektom na odličnoj lokaciji u Ćupriji. Prizemlje i sprat čine kuću. Prizemlje se sastoji... više

100.000€ (400 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Beg u prirodu na samo 3 kilometra od grada!

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više

30.000€ (200 €/m²)

  • 150m²
  • /3 spratova

3.0, Vitanovačka, 71, 20m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, Vitanovačka, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima... više

200.541€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

- kraljevo sf 2578

Kraljevo

Na prodaju porodična kuća površine 300m2, odmah useljiva sa dva nezavisna trosobna stana od 90m2, garaža i kotlarnica u prizemlju i potkrovlje... više

217.500€ (725 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Rakovica, Miljakovac, Miljakovačke staze, Kuća, 600m2, 595000 EUR

Miljakovac, Beograd

Na prodaju kuća novije gradnje na Miljakovcu 3, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 505L. Kuća poseduje 2 ulaza a spratnost je P+2+PK i... više

595.000€ (991 €/m²)

  • 600m²

Na prodaju kuća u naselju Pivara

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća na Pivari sa 3,66 ari placa .Kuća je spratna na lepoj lokaciji, svega 1km od centra grada, površine 150m2+70m2. U prizemlju... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje/2 spratova

Veliki stan sa velikim potencijalom

Slavija, Ćuprija

Četvorosoban stan u blizini Tehničke škole. Nalazi se u mirnijem delu grada. Prostran stan sa visokim plafonima, salonskog tipa. Lep raspored... više

60.000€ (566 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 106m²
  • 1/2 spratova