Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9992 oglasa

U ponudi plac od 5 ari u selu Žunje

Knić, Knić, Knić

Na prodaju parcela od 5 ari u selu Žunje, opština Knić. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva treće klase. Nalazi se u blizini... više

6.000€ (12 €/m²)

  • 500m²

SAVSKI VENAC DEDINJE 98m2 , T , 415000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista,... više

415.000€ (4 234 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • Prizemlje

Četvorosoban stan SREMSKI KARLOVCI, 133000€

Centar, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka: 1101525 CENA: 133.000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. U srcu Sremskih Karlovaca, na mestu gde se duh tradicije stapa sa savremenim... više

133.000€ (1 023 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 2/3 spratova

Kuća, Staro groblje, 2 etaže, Palilula

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život... više

165.000€ (1 024 €/m²)

  • 161m²
  • Prizemlje

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.7... više

98.550€ (2 142 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

Poslovni prostor, hala, 11 ari plac

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju Poslovni prostor pogodan za obavljanje različitih delatnosti, magacinski prostor, proizvodna hala i sl. Nalazi se na odličnoj lokaciji,... više

550.000€ (948 €/m²)

  • 580m²
  • Prizemlje

EKSKLUZIVNA PLANINSKA KUCA NA KOPAONIKU

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

KopArt home je autenticna planinska kuca projektovana I gradjena sa puno paznje, ljubavi i postovanja prema prirodi u kojoj se nalazi. Krov... više

125.000€ (1 250 €/m²)

  • 100m²

Lux novogradnja, 3.0, Centar, Penthaus

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran... više

192.900€ (2 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Poljoprivredno zemljište u Lebini

Lebina, Okolina, Paraćin

Omogućen prilaz njivi. Nije fiksna cena. više

2.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 53 m2, prizemlje

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se u prizemlju zgrade... više

109.180€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Četvorosobna kuća VETERNIK, 195700€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089867 - Uknjižena kuća u Veterniku blizu obdaništa i škole. Prizemlje, sprat i pokrovlje. Završena, odmah useljiva. Grjanje... više

195.700€ (815 €/m²)

  • 240m²

Na prodaju plac površine 2028 m2, vikend naselje Gornji Matejevac

Gornji mMatejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u vikend naselju u Gornjem Matejevcu. Odlična lokacija za porodično stanovanje u prelepom prirodnom ambijentu... više

63.500€ (31 €/m²)

  • 2028m²

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe, 90m2

Trošarina, Voždovac, Beograd

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 3.0, 90m2 (lođa 5m2), 6/9, podno grejanje, klima, lift, interfon, video nadzor, garaža Prodaje se luksuzan... više

327.000€ (3 633 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 90m²
  • 6/9 spratova

Pančevo, Misa - Jadranska, 94m2

Misa, Pančevo

Pančevo, Misa - Jadranska 3.0, 94m2, tri terase, 1/2, CG/GAS, telefon, interfon U ponudi stan na prvom spratu porodične zgrade, koja se sastoji... više

136.000€ (1 446 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 94m²
  • 1/2 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo, dvosoban, 42.37m2 , lux ID#1618

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,dvosoban,42.37 m2 ,118700 eur Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

118.700€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/5 spratova

4.0.Pravni Fakultet, Trg Kralja Aleksandra

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, na par minuta od pešačke staze. Idealn stan za život,... više

180.000€ (1 651 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • 4.sprat

Na prodaju plac površine 1202m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Prodaje se plac, uknjižene površine 1202m2. Plac se nalzi na jako dobrom položaju pored asfaltnog puta, na ravnom mestu. Vodi se kao poljoprivredno... više

27.000€ (22 €/m²)

  • 1202m²

Novi Sad, Adice - Uknjižena garsonjera ID#1001148

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Desanke Maksimović. Uknjižena, kompletno nameštena garsonjera. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom... više

88.580€ (2 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 2/3 spratova