Novo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 130711, I/II. LUX NOVI-*NOVO NASELJE* 135,31 m2, FANTASTICAN SA PDV. * PARKING MESTO GRATIS!!!* Useljiv jun ove godine! Dnevna... više
283.500€ (2 100 €/m²)
Boljevci, Surčin, Beograd
Na prodaju građevinske parcele u Boljevcima — idealne za porodičan život ili vikendicu u prirodi U ponudi su parcele od po 5 ari, nastale... više
22.500€ 0 €/m²)
Zmič, Paraćin
Na prodaju poslovni prostor na odličnoj lokaciji. Mogućnost adaptacije u prostor različite namene, sada je gasna stanica. Ukoliko želite da... više
70.000€ (804 €/m²)
Tavrića obori, Jagodina
U prodaji je jedinstvena nekretnina koja spaja udobnost porodičnog doma i odličnu investicionu priliku. Prodaju se dve kompletno uređene kuće... više
210.000€ (628 €/m²)
Svetinikolska crkva, Palilula, Niš
U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova... više
89.098€ (2 545 €/m²)
Erdeč, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine u osnovi 94 m2.... više
165.000€ (1 755 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
EKSKLUZIVAN , šestosoban stan 213m2 ! CEO SPRAT na vrhunskoj lokaciji!JEDAN OD NAJBOLJIH STANOVA U GRADU, nadomak bul. Oslobođenja! Agencijska... više
617.700€ (2 900 €/m²)
Blok 65, Novi Beograd, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 61 m2, bez terase, XIV od XXX spratova, cg, telefon,... više
380.000€ (6 229 €/m²)
Obrenovac, Beograd
Na prodaju plac, površine 14.58 ari u građevinskom području u Obrenovcu, naselje Dudovi. Sastoji se iz dve parcele , ima mogućnost priključka... više
60.000€ 0 €/m²)
Centar, Rekovac, Rekovac
Na prodaju Kuća u Rekovcu, površine 90m2. Na placu površine 5 ari,... više
38.000€ (463 €/m²)
Vranić, Beograd
Stambeno-poslovna zgrada, na dobroj lokaciji, pored magistrale, na 30 minuta od Beograda. Lux opremljena, ugrađeni najkvalitetniji materijali.... više
250.000€ (626 €/m²)
Rtanj, Boljevac, Boljevac
Na prodaju zemljište na Rtnju. U neposrednoj blizini nalazi se etno hotel „Balašević“. Ukupna površina parcele je 2196m2. više
12.000€ (5 €/m²)
Gornje Crnatovo, Žitorađa, Žitorađa
Na prodaju kuca u selu Gornje Crnatovo, Opština Žitorađa. Odlična ponuda za one koji žele da pobegnu od gužve u gradu, na nekih 25 km od Niša.... više
31.000€ (387 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102395, cena nekretnine je 133.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Podbara, 38 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više
133.500€ (3 513 €/m²)
Kolonija, Jagodina
Zemljište u građevinskom području - vinograd 1. klase. Teži prilaz placu autom. više
7.000€ 0 €/m²)
Donja Vrežina, Pantelej, Niš
Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra... više
90.000€ (857 €/m²)
Centar, Jagodina
MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više
24.500€ (1 225 €/m²)
Centar, Jagodina
26.276€ (1 251 €/m²)