Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10010 oglasa

Novi Sad, Centar - Uknjižena garsonjera ID#1000621

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličnu kompletno i kvalitetno nameštenu garsonjeru u neposrednoj blizini strogog centra grada,... više

154.500€ (5 327 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju luksuzno nameštena kuća

Supska, Okolina, Ćuprija

Luksuzno opremljena kuća površine 330m2 u neposrednoj blizini grada. Kuća je savršen dom za sve one koji žele da uživaju u luksuzu. Dizajnirana... više

180.000€ (545 €/m²)

  • 330m²
  • 3/3 spratova

Premijum stanovi - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

98.478€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodajem dvoiposoban stan Novi Sad-Rotkvarija

Rotkvarija, Novi Sad

Prodajem dvoiposoban stan 51m2. Stan se sastoji se od dnevnog boravka i još dve spavaće sobe,poseduje terasu kao i pripadajuću ostavu u podrumu. Nalazi... više

152.000€ (2 980 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 1/5 spratova

Plac na Crnom vrhu

Crni vrh, Jagodina

Parcela na Crnom vrhu, na idealnoj lokaciji površine 79.95a. Svojina privatna 1/1, uknjiženo. Nema tereta. Za više info nazovite 065/8-222-442,... više

75.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

- zlatibor sf

Zova, Okolina, Zlatibor

Prodaja građevinskog zemljišta na Zlatiboru, naselje Zova 3 kod Hemela, 60 ari placa. Plac je na visini, izdignut, vidi se ceo Zlatibor ag... više

480.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se 3.0 stan 82m2 Mirijevo Zvezdara 155000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće... više

165.000€ (2 012 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 57m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 57m2 (terasa 3m2), 1/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

200.690€ (3 520 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Plac za gradnju na odličnoj lokaciji, blizu novog Kliničkog centra, 371m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju plac za gradnju poslovnog objekta blizu novog Kliničkog centra (retkost), ukupne površine 371m2, na kome se nalazi kuća površine... više

270.000€ (727 €/m²)

  • 371m²

+PALILULA VN 3841

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

RETKO U PONUDI! KUĆA - DUPLEX – PALILULA (Albanske Spomenice). U ponudi je kuća 1/1. Površina: 38 m² (katastar), 58 m² korisnog prostora.... više

230.000€ (6 052 €/m²)

  • 38m²
  • /1 spratova

Četvorosoban stan 98m2, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan 98m2 u samom centru grada sa prelepim pogledom na pešačku zonu, Marger, Pravni fakultet... Stan se nalazi na petom... više

170.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 5/15 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Jagodini – Štipljanski put, 18, 48 ar

Štipljanski put, Jagodina

Prodaje se poljoprivreno zemljište površine 18,48 ari u Jagodini, na Štipljanskom putu, u neposrednoj blizini glavnog puta. Površina: 18,48... više

22.176€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodajem domacinstvo u Velikim Creljenima

Lazarevac, Beograd

Na prodaju domaćinstvo u Velikim Crljenima. Sastoji se iz tri useljive kuće ukupne površine 190m2,pomoćnih objekata,garaže,dvorište komplet... više

85.000€ (447 €/m²)

  • 190m²

Poslovno stambeni prostor

Brezanski put, Pozarevac, Požarevac

200 kvadrata prostor za skladistenje,velikoprodaju,proizvodnju, 200 kvadrata stambenog prostora na spratu, na 8 ari placa.legalizocano ,1/1... više

130.000€ (313 €/m²)

  • Garsonjera
  • 415m²
  • Nisko prizemlje/1 spratova

3.0, Stan u kući, Gornjomatejevačka

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u kući na odličnoj lokaciji na Panteleju. Stan je po strukturi trosoban, površine 97 m2. Sastoji... više

144.000€ (1 484 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

Prodaje se porodična kuća u Sremskim Karlovcima

Dudara, Sremski Karlovci

Ukupna površina kuće je 200 m², na placu od 409 m². Kuća ima dva sprata, funkcionalno je organizovana i pogodna za porodični život ili kao investicija... više

210.000€ (1 050 €/m²)

  • 200m²
  • /2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 169000€

Podbara, Novi Sad

Lep trosoban stan , Podbara , kvalitetna gradnja. Agencijska oznaka 1097809. Prodaje se se prelep trosoban stan u mirnoj ulici na Podbari .... više

169.000€ (2 600 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva, 41m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva poslovni prostor, 41m2, prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Na prodaju kompletno renoviran,... više

166.000€ (4 048 €/m²)

  • 41m²
  • Prizemlje