Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10010 oglasa

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina, 119m2

Deliblato, Okolina, Kovin

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina kuća, 119m2, prizemlje, TA i peć na drva, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, pomoćni objekti... više

53.000€ (445 €/m²)

  • 119m²
  • Prizemlje

Na prodaju lokal u Obrenovićevoj ulici u podzemnom prolazu

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lokal u centru u Obrenovićevoj ulici u podzemnom prolazu, namenjen za više delatnosti, idealan za izdavanje. Površine je 8m2, uknjižen,... više

29.000€ (3 625 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

26.276€ (1 251 €/m²)

  • 21m²
  • .sprat

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 317240€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093696 Cena sa PDV-om. Četvorosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Mogućnost kupovine... više

317.240€ (2 832 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zemun, Batajnica, Brodska, 2.0, 58m2, 156600EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131325, II/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice... više

156.600€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 2/2 spratova

Jajinci kod Farmaceutskog fakulteta ID#1536

Jajinci, Voždovac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Slobodana Jovića, u kraju poznatom kao Jajinci, na Opštini Voždovac, MAGNAT prodaje građevinsko zemljište od... više

57.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C001 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje/4 spratova

Okolno mesto, Dobri Do, -, Kuća, 100m2, 60000 EUR

Dobri Do, Smederevo

Seosko imanje između Smedereva i Smederevske Palanke, površine 1ha i 70a, većim delom ograđeno. Na placu se nalazi kuća površine 100m2 za koju... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²

Surčin, Dobanovci, -, Zemljište, 3009ari, 170000 EUR

Dobanovci, Beograd

Na prodaju zemljište u građevinskoj zoni, na teritoriji opštine Surčin, u centru Dobanovaca koje je pogodno za izgradnju stambenih i poslovnih... više

170.000€ (56 €/m²)

  • 3009m²

Kuća u Kamenici 131 m2, plac 55,26 ara

Kamenica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kamenici, površine 131 m2. Na placu površine 55,26 ari, nalazi se useljiva kuća, koja se sastoji od hodnika, dve sobe, dnevnog... više

47.000€ (358 €/m²)

  • 131m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac u Čalijama, 201m2

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u naselju Čalije ukupne površine 201m2, na odličnoj lokacij, u blizini mnogih infrastrukturnih sadržaja. Plac je gradsko građevinsko... više

63.000€ (313 €/m²)

  • 201m²

IMPRESIVAN, PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

910.888€ (5 914 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 5.sprat

Na prodaju poljoprivredno domaćinstvo sa obradivom zemljom kod Aleksinca

Aleksinac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju seoska kuća, prizemlje i prvi sprat površine 180m2 u mestu Vitkovac. Kuća je starije črste građe, i uslovna je za život. U dvorištu... više

35.000€ (194 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje

5.0, Novi Banovci, Sremska, 160m2, plac 10ari

Novi Banovci, Okolina, Stara Pazova

5.0, Novi Banovci, Sremska, 160m2, plac 10ari Izuzetna dvospratna kuća sa pratećim poslovno-magacinskim prostorom površine 460m2 na placu od... više

370.000€ (2 312 €/m²)

  • 160m²
  • /2 spratova

Plac za gradnu, pored glavnog puta, Prva Kutina, 3.644 m2

Prva Kutina, Niška banja, Niš

Na prodaju gradsko građevinsko zemlište koje čine dve parcele pored glavnog asfaltnog puta, pogodno za gradnju objekata različitih... više

80.000€ (21 €/m²)

  • 3644m²

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Paje Jovanovića, 2.0, 41m2, 130000 EUR

Učiteljsko Naselje, Beograd

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - početak radova je 15. mart 2026. očekivani završetak do kraja 2026. godine. Zgrada je niža, četiri... više

130.000€ (3 170 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Poslovni prostor, 131 m2, Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor od 131m2, u stambeno-poslovnom objektu PO+P+ 3 i PO+P+6 u neposrednoj blizini Čaira. Lokacija je idealna za sve... više

277.600€ (2 119 €/m²)

  • 131m²
  • Prizemlje

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 3.0, 59m2, 159300EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131327. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

159.300€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²